Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igy mi értelme egy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy mi értelme egy leszbikus kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
ha van egy leszbikus lány, és össze jön egy olyan lannyal aki fius. és nem nöies. akkor már nem lenne mindegy hogy egy igazi fiuval jön össze? én az ilyet inkább biszexnek mondanám
2023. aug. 27. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondd annak!
2023. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy fiús még puncija van. Nem de?
2023. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól még hogy fiúsabb ugyanúgy nő, és ez a lényeg.
2023. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem mindegy, elvégre a leszbiknek nem a fiúk az esetük. Tudod van egy lényegi különbség férfi és nő között, de hadd ne kelljen már elmagyarázni...
2023. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
akkor csak a nemiszerv alapjan valasztanak part???
2023. aug. 27. 12:51
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor mar nem lenne praktikusabb egy ferfi nemiszerv? annak sokkal tobb elonye van. -huvelyi szex, gyerek-
2023. aug. 27. 12:52
 7/17 A kérdező kommentje:
4es valaszolo, azert tettem fel a kerdest mert nem ertem.
2023. aug. 27. 12:53
 8/17 A kérdező kommentje:
kulsore belsore fius, olyanra ertem
2023. aug. 27. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt régen fiús barátnőm, de hiába öltözött laza ruhákba, és viselt rövid hajat, attól még teljesen nőies volt nekem. Az arca akkor is lányos maradt, a teste is, a lelke is. Szerette a focit, az igaz, játszani is, viszont külön előnyt jelentett, hogy nem volt libás. Semmi smink, nyávogás, hiszti. Nagyon jól megértettük egymást.

Egy férfihoz hozzátartozna sok minden más is, ami zavarna. Pl szőrös test, más testszag. Úgy egyébként sem látok semmi szépet rajtuk, csukott szemmel meg ki akar szeretkezni? Eltérő szexuális vágyak, a mennyiségi különbség sem elhanyagolható. Nem olyan empatikusak, viszont nagy egójuk van, durvák, egyszerűek... sorolhatnám még. De érted a lényeget.

Ha egyszer nem vonzanak a férfiak, nem fog működni. És nem ugyanaz, ha egy nő fiús ruhát hord, vagy hogy férfi. Te sem másznál rá a haverodra, ha a farmer helyett egyszer csak szoknyát venne fel, igaz?

2023. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem olyan empatikusak, viszont nagy egójuk van, durvák, egyszerűek


Hat igen, a legtöbb, meg alapvetően a ferfiakban van valami felkavaró, én már szerettem is volna leszbikus lenni de meg így is vonzodom hozzájuk sajnos… mondjuk csak 1-hez az 1000-ből tudok

2023. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!