Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, nők, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, nők, nektek vannak férfi haverjaitok, akikkel el szoktatok menni fesztiválra, koncertre, bárokba, bulikba és együtt csekkolgatjátok a csajokat, vagy segítetek egymásnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sok hetero nőnek van meleg pasi haverja, akik sokszor segítenek egymásnak pasit találni, fordítva miért nem gyakori ez?

2023. szept. 23. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
mert a hetero pasik ráhajtanak a leszbikus lányokra, míg ez fordítva nem igaz.
2023. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Hetero ffi vagyok (megspóroltam neked egy privit :), de volt olyan havercsajom akivel együtt jártunk bulizni. S előfordult párszor, hogy "kerítettünk" egymásnak :) (ettől még a munka "dandárját" mindkettőnknek magunk kellett végezni, csak a bemutatás volt a másik fél részéről)

Egyébként bro' egy hetero pasi szerinted miben tudna a csajozás terén segíteni egy leszbikus nőnek? :o

2023. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Általánosítás. Egy volt évfolyamtársam leszbikus, de Fb-on látom, hogy sok fotót posztol ki férfi haverokkal, hogy gokartozni mennek, falat mászni mennek stb. Azzal a lánnyal én nem vagyok közeli viszonyban, de tudom hogy nem nyomulnak rá a barátai. Szóval tudom, hogy vannak leszbikus nők, akiknek sok férfi haverjuk van, ez nem kérdés, inkább a közös ismerkedésről, csajozásról szól a kérdés.
2023. szept. 23. 21:10
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es, sokan nem szeretnek (nem is mennek) egyedül koncertre, buliba. Oda se a csajozás miatt megy az ember, hanem hogy jól érezze magát, de ha összeismerkedsz valakivel, az csak egy plusz. Alapból azzal segítesz, hogy a másik nem egyedül megy. Csávók is mehetnek, akkor is ugyanez a szitu.
2023. szept. 23. 21:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meg pasiként könnyű lecsekkolni, hogy a lányokhoz vonzódik-e a kiszemelt csaj, és ha igen, akkor szabad a pálya a havercsajnak, ha nem, akkor meg lehet másikat keresni. Magától értetődő szerintem...
2023. szept. 23. 21:16
 6/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem írtam privit senkinek, aki akar, az max ír. :)
2023. szept. 23. 21:18
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

#5 hidd el nekem, hogy egy leszbikus nő ezerszer hamarabb észreveszi egy másik nőn hogy nyitott-e valamire mint egy hetero ffi.

S mégis mi az elképzelés? Odamész a kiszemelthez és bepróbálkozol, majd ha lepattint akkor tuti leszbikus? :o (mi van ha szimplán csak te nem jöttél be neki?). S még ha az is, aligha jó kezdet bárkinek a "becserkészésére" hogy előtte egy hetero pasi haverját küldi oda (sőt egy bazi nagy mínusz!).

Szóval, együtt lógni, bulizni menni pasihaverral teljesen okés, de az ismerkedésben az általad elképzelt előszondázás nemhogy nem működik, de még csak hátráltat is.

2023. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Látom, nagyon fantáziátlan vagy, "bro" :D


Ismerkedésnél mindig az a legnehezebb, ismeretlenül megszólítani valakit, aki lehet elküld a búsba. Ebben könnyen tud segíteni egy haver, nemtől függetlenül.


Simán meg lehet játszani a következőt: egy bárban kiszemeltek egy lányt, a havercsajszi addig mittudomén hoz magának egy italt vagy elmegy WC-re, én meg bepróbálkozok valami béna dumával a lánynál. Nem az a lényeg, hogy fölszedjem, hanem hogy egy vicces szituációt teremtsek, majd 2 másodperc múlva jön a havercsajszi, és szól hogy "jaj hagyjad már azt a lányt, nem látod hogy részeg vagy XD" És szóba elegyedik a lánnyal, hogy "jaj bocsi ez csak egy haverom most szakított a barátnőjével aztán kiöntötte nekem a lelkét... nem tudom miért kell nekem hetero pasikat pesztrálnom, ah mindegy, úgy látszik én ilyen empatikus vagyok XD"


Vagy valami hasonló szöveg. Ha a lány barátságos, úgyis kialakul egy beszélgetés, és nincs kínos elutasítás még akkor se, ha hetero a csaj. Könnyebb mint csak úgy odamenni hogy "szia tetszel" (persze az is jó lehet)


Na mindegy, ezt most csak 2 perc alatt találtam ki, millió ötlet lehet, persze ha abból indulsz ki, hogy "hetero pasi róóósz" akkor hiába magyarázom, én úgy látom te már eldöntötted magadban a dolgot. :D

2023. szept. 23. 22:38
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

#8 nem vagyok fantáziátlan, csak gyakorlatias. Ez a fantáziád az ami a gyakorlatban NEM működik. Nagyon nem így megy egy ismerkedés az életben, mint ahogy elképzeled. Te előre fejben lesakkoztál egy szitut, hogy kinek hogy kellene viselkednie, minek kellene történnie - a való élet viszont NEM ilyen.

A nők nem mennek oda random egy másik nőhöz. Előtte már pontosan látják a "láthatatlan" jeleket (amit te heteró pasiként nem), ki az aki nyitott lehet ÉS hogy egyáltalán bejöhetnek-e egymásnak. Onnantól kezdve megoldják maguktól, nincs szükségük "közvetítőre" (sőt annak a bevonása csak rontja az egész helyzetet).

2023. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Ja és két apróbetűs a teóriádhoz:

- Ebben neked mi is lenne a business? Mert attól hogy leszbikus valaki még nem hülye.

- Az egész storynak ott kellene kezdődnie, hogy a leszbikus lány a haverod legyen. Attól meg nem alakul ki barátság, hogy valaki közvetítősdit akar játszani.

2023. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!