Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ebből érezte,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből érezte,hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet rossz kategória,de segitséget szeretnék. Van egy nő,akiért én nagyon odáig vagyok,de sokszor eléggé rosszul fejezem ki magam,kissé félénk vagyok,de igazából tudok mélyen szeretni. Ez a kolleganőm is kedvel engem,de neki családja van sajnos,amit én sose szakitanék szét,de attól még jól esik,ha valahogy kifejezi a szeretetét irántam. Szóval tegnap együtt buliztunk céges bulin,én eléggé beittam, nem voltam részeg, csak ittas. Egyszer random megöleltem,ő aranyos volt,és visszaölelt engem. Meg valahogy úgy alakult,hogy megfogtam a kezét(vagy ő az enyémet,sajnos nem emlékszem ennyire a részletekre) és úgy voltunk kint a cigizőben vagy fél órán keresztül. Látszólag nem zavarta. Vagy zavarta,csak nem akart bunkó lenni,nem tudom. Utána még táncoltunk bent együtt, az is isteni jó volt. Amikor vártuk a taxit,ami hazavitt,akkor én odaültem mellé,és ráhajtottam a fejem a vállára,ő meg a fejét rám. Mondtam neki valami szépet,és arra emlékszem,hogy akkor ő fogta meg a kezemet. Nekem igazából tényleg nagyon jól estek ezek a dolgok. 2 kérdésem lenne:

1.Szerintetek zavarta ez a tulzott nyomulásom? Ami leginkább az ittasságom miatt történt,ha józan vagyok,ezeket igy nem mertem volna.

2.Ha tegyük fel nem zavarta a dolog,ebből érezte,hogy én őt tökre szeretem,vagy betudta ezt annak,hogy ittas vagyok?


köszönöm ha segitetek,össze vagyok zavarodva. 28N a nő 39N


2023. okt. 24. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Szia

Szerintem be tudta ittasságnak. Mivel mindketten azonos neműek vagytok lehet benne fel sem merült a vonzalom kérdése felőled és így felőle sem.

Ha nekem a buliban egy lány megfogja a kezem nem feltétlenül gondolnám, hogy most tetszem neki vagy ilyesmi.

Az, hogy evvel tönkre teszed a családot, nem feltétlenül gondolnám. Lehet nyitott a férje is az ilyen dolgokra, és akár hármasban csinálhatnátok vagy ő nézne stb.

Valahogy tudtára kellene add, hogy nem csak az alkohol miatt voltál ilyen közvetlen,hanem mert vonzódsz hozzá. Aztán itt 2 lehetőség van, vagy pofára esel vagy örülsz, mert kölcsönös.

20l

2023. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg jol esett neki is. De ez csak ott tortent, az alkohol hatasa a buli stb.

Keress egy olyan lányt aki szingli, es korban jobban illik hozzad. Sokan vagyunk szinglik akik szeretnek bujni. 🥰😂

2023. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem lenne ez én semmit se tudnék bele gondolni xd

Rendszeresen fogjuk meg barátnőimmel egymás kezét van hogy úgy sétálgatunk de ebbe sose látunk bele semmit kvázi nem érzünk semmit közbe...

Ha utazunk kocsival vagy vonattal gyakran alszunk el egymás vállán vagy valami de vágod ez olyan mintha a testvéreddel csinalnad ezt abba se gondolsz bele semmit kvázi van ott egy láthatatlan fal jobban tényleg nem tudom leírni ...vagy mintha a hozzád legközelebbi emberrel lenne akivel nem tudsz elképzelni szerelmet...

Szerintem nekem akkor esne le ha megcsókolnaxd az ilyen dolgok miatt csak egy nagyon jó barátzonaba tudom tenni az illetőt aki közvetlen velem, de többet csak tettlegességnél esne le, amúgy meg nem ...


(Véletlen kérdésnek dobta ki a gyk, hetero lány vagyok)

2023. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn jelzésnek vettem volna, ès a taxiból együtt szálltunk volna ki😉. 40/bi/nő vagyok. A válaszok alapján azt, hogy ő mit gondol csak tőle fogod megtudni.
2023. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!