Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan legyek kevésbé szégyenlős?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé szégyenlős?

Figyelt kérdés
Ha szeretne velem egy lány beszélgetni/ismerkedni akkor egyszerűen elkezdek stresszelni hülyeségeket mondok és a szemébe sem merek nézni és tudom hogy így valószínűleg sohasem lesz kapcsolatom. Szeretnék ezen változtatni mert már tényleg nem érzem jól magam a bőrömben például ha elkezd hozzám beszélni egy lány megdicsér vagy ilyesmi rögtön izgulni kezdek és arra gondolok hogy bárcsak hozzám se szólt volna mert ez olyan kínos de igazából szeretnék kapcsolatot meg egyébként barátokat is csak valamiért elég szerencsétlen vagyok. Mit tehetnék ez ellen?

nov. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Sok tanacsot nem tudok adni, csak annyit hogy idovel jobb lesz. Elkell erni azokat a bizonyos mérföld köveket. Ha mar sok mindent megéltél sokkal természetesebnek fogod érezni és már izgulni sem fogsz.
nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy régebbi ismerösöddel kezdetek egymáshoz közelebb kerülni akkor is ez van?
nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van. 2 kapcsolatom volt 31 vagyok. Az elsővel 2,5 évig voltam együtt. Fél év volt mire teljesen el tzdtam engedni mabam. A legutóbbinál, teljeden kifordultam magamból olxan szerelmes voltam belé, meg akartam felelni, nrm igazán tudtam megnyílni szexuálisan. Vannak traumáim ez is közrejátszik. Az első pár próbálkozás nökkel nem volt sikeres. Leblokkoltam.
dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2, hm igazából igen mindenkivel kicsit félős vagyok még a hozzám legközelebb álló személyekkel is. Most is volt egy lány akivel beszéltem de aztán nem mertem vele többet beszélgetni ezért leráztam szóval gondolom megsértődött mert nem nagyok keres...
dec. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!