Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kezdtetek ki egy szintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdtetek ki egy szintén leszbikusal vagy biszexuális nővel honnan tudjam szereti e a saját nemét? legalább egy picit

Figyelt kérdés
dec. 4. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Megkerdezem tőle, de ritka hogy valaki megtetszik igy
dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdek ki vele, amíg ki nem derül. Nekem az a meglepő taktikám van, hogy beszélgetek 😀
dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én leszbikus vagyok és a legjobban amiből lehet már saccolni az a tekintet és a mosoly. Tudom hogy általában amikor két személy beszélget egymással a minimális mosoly megvan de igy amikor olyan lánnyal beszélsz aki leszbikus vagy akár biszex akkor ott teljesen másként néz rád és a tekintetéből èszrelehet venni pár jelet és főleg akkor amikor rád mosolyog és azon a mosolyon látszik mivel rólad tudja hogy leszbikus/biszex vagy,vagy ha nem akkor kb megérzi rajtad és amúgy aki leszbikus vagy biszex azon meglátszik az van akiről egyből meglehet állapítani és van akiről pár beszélgetés után. Hozzáteszem még amikor beszélsz vele akkor elvan pirulva vagy akar nem néz râd beszélgetés közben de aztân veszi a barorsagot és a szemededbe néz de ott mélyebben és észrelehet venni a tekintetéből. Én ezek a módszerek után mentem és akin kulsoleg latszott hogy mintha leszbikus vagy biszex lenne na azoknâl ezek a dolgok bevâlltak.
dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a legegyszerûbb az lenne, ha még nincs kiszemelted, keress eleve társkeresõn ahol látod, hogy ki az aki érdeklõdik.


Ha meg irl próbálkozol, szerintem egyszerûen meg kell kérdezni négyszemközt. De ugye itt jóval nagyobb esélye, hogy nemet mondanak, sõt, az is meglehet, hogy esetleg kiborulás lesz a vége.


Mert ha nekiállsz csak úgy flörtölgetni, azzal lehet sokkal negatívabb reakciót érsz el, mintha csak megkérdeznéd.

Az ilyen nem kívánt flörtölgetés zaklatásnak érzôdhet, szerintem ezt már minden nõ tudja, mert tapasztalta.


Csak úgy bele a világba ismerkedni még heteróként se túl célrevezrtõ, amikor meg a társadalom egy kis százalékát keresed csak találomra így, az kifejezetten kudarcra van ítélve a dolog, hacsak nincs ritka nagy mázlid.


Mondjuk te tudod, lehet neked vannak éveid arra, hogy epekedj valaki után, meg hogy sorra kikosarazzanak. Nekem is volt ilyen korszakom tiniként, amikor még igazából lelkileg nem voltam kész arra, hogy kapcsolatom legyen, ennek az összes cécójával, meg azzal a rizikóval, hogy ettõl láthatóbb lesz az ember mint leszbikus.

Ez egy fajta magányos vegetálás, de valahol kényelmes is.


De mondom, én társkeresö nélkül valszeg sosem futottam volna bele a mostani páromba, mert egy órányira éltünk egymáshoz, nagyon más napirend mellett, szóval online beszélgetések meg szervezés nélkül plkb 0% esélye lett volna annak ami végül kialakult.

dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!