Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon tetszik egy lány,de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány,de nem tudom hogy viszonozza e hogyan lépjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány a suliban (én is lány vagyok) minden szünetben össze futunk és mosolygunk egymásra, de nem ez a sima mosolygás hanem szemezünk is. Múltkor kinyitotta nekem az ajtót stb és mostanában köszönünk is egymásnak.Már pár hónapja nagyon megtetszett, de félek lépni mert félek hogy hülyének fog nézni

Ha privatba irtok mesélek többet, de ide nem szeretnék mindent is kiírni



dec. 19. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
"el kellene egyszer mennünk bulizni, mit szólsz?"
dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Úristen, na ezért nem tudnak a pasik csajozni 😀

Inkább moziba hívd el pl. Szólítsd le egy megfelelő pillanatban, hogy játszanak egy jó filmet a hétvégén, de egyik barátod sem ér rá, arra gondoltál, hogy talán neki lenne kedve elmenni veled. Vagy valami más programra, amit szeretsz csinálni, és sokan szeretik. Így egyből kiderül, hogy egyáltalán szimpatikus vagy-e neki, az együtt töltött idő alatt meg finoman kipuhatolod, hogy heteró-e, érdeklik-e a lányok, esetleg te?

dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Azért ez borzasztó hogy ennyire bénák legyenek a nők is meg a férfiak is.

Egy egyszerű beszélgetés feladja a leckét?

Pedig a csajok mindenről szeretnek beszélgetni, be nem áll a szájuk.

De ezek szerint csak a hülyeség jön belőlük is mint a fiúkból.

A 2. jól írja, de bármilyen témában lehet beszélgetni, akármilyen tantárgy és már mehet a trécselés.

Aztán meg majd adja magát .

dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!