Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan viselkedjek normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek normálisan a lány közelében, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Egy villamos vonalon utazunk néha.

Van, amikor kerülöm a helyet miatta, hogy ne fussak vele össze, mert félek, hogy ciki leszek. Amikor meg ott vagyok, akkor végig kényszert érzek rá, hogy keressem a szememmel az utasok között, és ha nem látom, akkor csalódott vagyok, hogy felszálltam és még sincs ott.


Amikor meglátom, állandóan oda akarok nézni, hogy minél többet elraktározhassak az élményből a következő körig, de pár másodperc múlva beparázok, hogy mi van, ha nem veszem észre, és túl sokáig nézek oda. Mi van ha bámulom, mi van, ha kívülről tök tolakodó vagyok, hiába igyekszek nem az lenni, és rendszabályozni a pislogásaim közti időtartamot is. Észreveszi és fura lesz, kínos helyzetbe hozom. Ezért gyorsan elszégyellem magam, és próbálok máshová nézni, de ekkor meg attól érzem magam hülyén, hogy feltűnően mindenhová nézek csak oda nem. Ha pedig előzőleg észrevette a bámulást, és azt, hogy utána meg igyekszek rá se nézni, akkor megint kínos. Külföldi, mi van, ha azt hiszi, hogy valami surmó idegengyűlölő vagyok? De akkor is kínos, ha csak azt veszi észre, hogy célirányosan csak felé nem nézek vagy mereven bámulok az ellenkező irányba.



dec. 27. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
"Külföldi, mi van, ha azt hiszi, hogy valami surmó idegengyűlölő vagyok?" Nehéz eset vagy! Az még eszedbe se jutott, hogy egy diszkrét csábito mosoly elüzi az ilyen idiota gondolstokat? Ha tetszik akkor a szemkontaktus is sokat lendithet az ügyeden!
dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem szeretném, hogy észrevegyen. Pont ez a lényeg. Nem vagyunk egy súlycsoportban, és minimális az esély rá, hogy nem hetero. Ezzel ki vagyok békülve, csak nem szeretnék kellemetlenséget se neki, se magamnak azzal, hogy bénázok, furán viselkedek, ha egy légtérbe kerülünk.
dec. 28. 07:34
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Akkor másik járat. És pszichológus.
dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pszichológusnak szégyellem felhozni, hogy ilyen hülyeségeken kattogok.
dec. 28. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallott ő már cifrábbakat is.
dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rossz ez neked keress másik útvonalat vagy előbbi,későbbivel menj,hogy elkerüld aztán szépen kicsit lecsillapodsz ha nem látod.


Én a fogdokinőbe voltam meghömpörödve. Nagyobb volt a kontaktom vele,mivel még beszélgettünk is,és bazi közel volt,sokszor a mellét is rámnyomta gondolhatod :D


Nyilván tudtam semmi nem lehet,pedig nagyon közvetlen volt velem,tegeződtünk is már stb. Aztán mikor vége lett hogy heti szinten megyek hozzá,kicsit jobb lett,hogy nem látom. Aztán pár havonta jártam akkor mindig nagyon megvoltam kattyanva.

Aztán elment Bp-re magán praxisba, így más lett a körzetis.


Így mivel nem láttam így elmúlt a rajongás egy idő után.


Te is csak stuffolod magad,így jobb lenne elkerülni őt.

jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!