Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok, meleg fiuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok, meleg fiuk, transzok, hogy reagál rátok a környezet? Mik a leggdurvább dolgok, amit eddig kaptatok bántások terén?

Figyelt kérdés
Sziasztok történt már veletek ilyesmi ? Esetleg megosztanátok? Kibeszélnétek? Itt egy jó alkalom ha igen, szerintem jobb hasonló sors társakkal,megbeszélni az ilyesmit, én magam sokszor kerültem már ilyen helyzetbe, de szerintem a támadásra a legjobb védekezés ha vissza támadsz, sose hagyjátok magatokat megalázni vagy megfélemliteni bántani, és ha úgy van kérjetek segitséget, rengeteg tragédiát szülnek az ilyen mocskos esetek, mint gyilkosság, öngyilkosság, súlyos testi sértés, nemierőszak.

jan. 6. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez az én kérdésem, itt írtam a bántásokról is: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Szerintem a visszatámadás nem jó, viszont abban egyetértek veled, hogy nem szabad hagyni magunkat és segítséget kell kérni. Esetleg szeretnéd megosztani, hogy téged milyen bántások értek?

jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
77%

Nemi erőszak?

Van aki utálja a transzokat de ennek ellenére vagy pont ezért meg erőszakolja őket?

Ha van aki ilyen beteg, annak mi a fene baja van a transzokkal?

jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

A visszatámadás a legrosszabb megoldás. Főleg, hogy általában nem kiegyenlített a küzdelem, akik beszólnak, bántanak, mindig nyerő pozícióból teszik. Többen vannak, nagyobbak stb.

Velem nem történt semmi durva egyébként. Igaz, nem is látszik rajtam semmi, és nem játszom a tűzzel sem, azaz nem smárolok nyíltan az utcán, nem öltözöm szivárványba. Ha valaki beszól, azzal nem foglalkozom, a balhés embereket elkerülöm. A támadásra a legjobb, ha le se szarod, az nekik megalázó. Ha visszaszólsz, az már egy lehetőség nekik, hogy tovább folytassák.

jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Végig olvastam kaptál hideget meleget de ez nem meglepő, sok a szenny ember,és sokan még csak azt sem tudják mi ez az egész transz dolog, persze itt ez sem meglepő tipikus magyar mentalitás, mindent utálunk ami ismeretlen és mindenkit még egymást is, persze van kivétel csak sok a birka. Kitérve a másik témra a támadást úgy értettem, ha megütnek üss vissza.


Én magam is rengeteg bántást,és negatív véleményt kaptam már, túl hosszú lenne részletesen leírni ezeket a történéseket, de egyett megosztok sulis időszakomból, és egy két nem túl régit.


Már gyerek koromban elkezdodott az egész,

elsőnek iskolai szekálásnak indult, ment a száj karate a beszologatás, később fenyegetésbe ment majd tetlegeségbe nekem támadt az egyik c típusú,én pedig nem vagyok box zsák hogy egy helyben álljak igy vissza ütöttem össze verekedtünk, rá pár napra már nem kötekedett azt hittem vége... de csak hittem sulin kívül elkaptak,majd többen össze vertek, szóltam otthon és megtörténtek az intézkedések de elsőnek nem a rendőrség irányába (tudom azt kellet volna egyből)

Egy ideig a dolgok le csendesültek aztán kezdődött újra ezért sulit váltottam, mivel az osztaly tarsaim is sokat basztattak, rongáltak a cuccaimat, lopkodtak tolem rágalmaztak, le öntöttek kakoval nem is 1x huzzták a hajam, rágó gumit tettek bele stb. Egyébként ekkor még csak 15 voltam akkor, nem kezeltem jól a dolgokat.



Volt egy fiú barátom aki tudta hogy leszbikus vagyok,még is mikor más lánnyal beszéltem, furán viselkedett, elsőnek nem értettem majd egyre furábban alakultak a dolgok, konkrét haragudott rám, mikor találkoztam egy lányal, kezdtem azt gondolni hogy többet érez, de nem akartam ezt tudatosítani magamban, hiszen úgy sem vagyok az esete gondoltam, na meg ismerem már évek óta, elmentunk bulizni majd úgy alakultak a dolgok, hogy át megyünk hozzá nála folytatjuk és még hív pár közös ismerőst, igen csak nem hívott senkit, sajnos vallot nekem, én vissza utasítottam erre össze vesztünk elhordott minden féle undorító kurv*nak, azt mondta azért vagyok leszbi mert még nem kaptam ... azt, haza akartam menni,erre elkapta a karom és elkezdett vissza húzni, megpofozott, én tökön rúgtam és kiszaladtam, majd rá pattantam a biciklire ami előttem volt és meg se álltam,a vonat állomásig, szerencsére nem jött utánam a biciklit az állomáson hagytam és mentem haza Bp-re, másnap fenyegetett hogy fel jelent, mert nincs meg a bicikli és én el loptam, Abból persze nem lett semmi, Egyébként azt is mondta nekem hogy ö azért akart rám mászni, hogy kigyogyuljak a leszbiségböl, ez volt tavaly szerencsére azóta se láttam jó szar szilveszter volt, ő mindenkinek el mondta hogy a saját nememhez vonzodok, en meg mindenkinek elmondtam hogy mihez lett volna mersze, a baráti társaságom megcsappant miatta, de leszarom elobb utobb ugy is felválaltam volna magam.


A másik esett tavaly nyáron volt, jártam egy lányal, és ott a szülei voltak azok akik kicsináltak, a bátyja zavaroan nyomult, az apja és anyja pedig utált, meg mondta nem fogja ezt hagyni mert ö unokát akar, és az ö lánya nem hagyja hogy ilyen legyen és hogy beteg vagyok kezeltessem magam, ezért kizavartak a házból mikor kiderült, persze én nem hagytam annyiba továbbra is a lanyal voltam, később miattam akarták kitenni a lányt, így mondtam hogy költözzön hozzám egy és fél éves kapcsolat volt, ez után a szueli folyton hivogattak engem zaklatlak, volt hogy eljottek hozzám az albiba, a pohár akkor telt be mikor ejszaka közepén jöttek, meg mondtam rendőrt hivok most már elegg volt, Egyébként mindenhol a valóságot nem fedő, pletykákat terjesztettek rólam, ezért el kellet jönnöm az albibol,mivel csak 1 före adták ki kiderült hogy ott van velem a lány, így nem maradhatunk, később pedig a lany végül a szüleit választotta, rájottem nagyon nem erte meg ez az egész végül.


Egyébként most 24 vagyok

jan. 6. 10:29
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 transz vagy nem transz, előfordul ilyesmi sajnos.


#3 igazad van vissza támadni nem jó csak úgy, de ha megütnek jobb vissza ütni mert akkor van esély elmenekülni, valamint ha folyton beszolnak és nem szólsz vissza, akkor fölényben érzik magukat, azt hiszik megtehetik, és végül a fejedre nőnek. Jobb segitséget kérni, és nem szabad magad hagyni alap járaton sem, az iskolás bántalmazást is tűrtem az elején aztán szóltam oda azért lett rosszabb, Egyébként ezek nem fognak csak úgy le állni ha hagyod ha nem, rosszabbak mint az állatok.

jan. 6. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok, a barátnõm transz.


Verbális beszólogatásnál több nem ért minket. (ez mondjuk külföld).

jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Á, most látom hogy a kérdésben szó van a leszbikusokrol.

Én csak a transzot is a meleget láttam, ezért voltam meg lepődve amikor olvastam a nemi erőszakot. Nehéz lett volna elképzelni hogy egy homofob meg erőszakol egy meleget. De sajnos sok olyanrol hallottam akik "Gyógyitás" céljából meg erőszakoltak leszbikusokat, hogy "szoktassák a férfiakhoz." Általában Afrikában valahol.

jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Bocs de ez az erőszak dolog baromság. Aki nem akar megerőszakolni az nem fog csak azért mert leszbi vagy, hanem azért mert beteg ember.
jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Mármint az eroszakolo beteg. Tehát bem fog csak azért mert meleg vagy.
jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem baromság van olyan beteg ember, aki azért követ el nemierőszakot mert pl zavarja hogy egy nő leszbikus, ha nem hiszed el üsd be nem egy ilyen hírt kidob,én is találkoztam ilyenel élőben szerencsére a vége nem lett erőszak,de ezt le is irtam.
jan. 6. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!