Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kérdeznél egy transz nőtől?

Mit kérdeznél egy transz nőtől?

Figyelt kérdés
Én az vagyok és most olyan kedvem van, hogy szívesen válaszolgatok kérdésekre. A hülye kérdésekre is, de ne lepődjetek meg, ha hülye választ kaptok. Úgyhogy kedves trollok, elő a billentyűzettel, eljött a ti időtök! 😄

jan. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
53%
/r/askhungary-t próbáld meg, itt törlik a nem valós kérdéseket (nem tettél fel konkrét kérdést, amire válaszolni lehet), nem lehet AMA-t, Q&A-t tartani.
jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Már rég nem redditezek, meg ott kevesebb a troll, félek, hogy túl normális kérdéseket kapnék. 😄 De azért köszi.
jan. 2. 20:17
 3/71 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tudom, hogy azmiaz? Meleg pasi? Vagy mi???
jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
72%
Mióta érzed, hogy inkább nőként élnél? Ha később, esetleg felnőttként alakult ez ki, akkor korábban voltak jelei?
jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

#4: Születési nemem szerint férfi vagyok, de nem tudok azonosulni vele, női nemi identitásom van.

#5: Tizenéves korom óta érzem, hogy más vagyok és érdekelnek a női ruhák, de csak harminchoz közel mondtam ki, hogy nem vagyok férfi. Addig egyszerűen csak elfogadtam a sorsom.

jan. 2. 20:26
 6/71 anonim ***** válasza:
21%

Én azt kérdezném, hogy mi a véleményed a nebraskai szenátor asszony kiselőadásáról? (Nézd végig!) :)

[link]

jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Mit gondolsz erről a helyzetről? Transz lehet az illető? Mit szólsz a hozzászólók felvetéseiről, mit tanácsolsz a kérdezőnek? (aki nem én vagyok, úgyhogy ha segíteni szeretnél neki, azt inkább oda írd).

jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
25%

4. vagyok.


A lepontozásom tökéletes példája annak, hogy miért is rühelli a többség az ilyeneket. Én pl. tényleg nem tudom, hogy mi az a transz. Át van műtve? beképzeli csak? Vagy mi? És kiskoromban nindzsa akartam lenni, akkor én transznindzsa voltam?

jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
Gyerekként (mondjuk 10 év alatt) teljesen átlagos fiú voltál? Nem is zavart, hogy fiú vagy?
jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
#8: A kérdés alatt a 13-as válaszban leírtam, hogy mit gondolok.
jan. 2. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!