Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol érdemes jelenleg online...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes jelenleg online ismerkedni leszbikus lányokkal?

Figyelt kérdés
Ti milyen weboldalt, applikációt vagy csoportot ajánlotok? Hosszútávú kapcsolat céljából.
jan. 12. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Tindert vagy badoot, de ott is rengeteg hülyén kell átmenni, mire találsz 1-2 normális embert, úgyhogy tiszta szívből azokat se tudom ajánlani...:D

Viszont ha esetleg van kedved írni, hátha szimpik leszünk egymásnak, akkor szívesen megismernélek!:)

19/L

jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Nekem innen volt kapcsolatom. Ha elkezesz levelezni rögtön kérd hogy videcsetbe mert sok a kamus.

Ha nem megy bele akkor kamuzik.

jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell szednem a bátorsagom, mert eddig sose mentem videochatbe. De még se vagyok kamus😒
jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En szivesen videochatelek valakivel, ha van kedve ismerkedni!
jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szülők - Na és hol ismerkedtetek meg?

Mi - A gyakori kérdéseken xD


Viccet félre téve, én sem vagyok kamu, 28, sovány, nőies... De videochathez nekem több kell mint 2 üzenetváltás online.

jan. 13. 08:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Bejent kezik, beköszön hogy lásd hogy nem egy kanos pasi, aután mehet tovább a levelezés vagy amit akarsz.

jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem muszáj videóchat, elég egy sima hívás. A hangról is kiderül hogy nem kamus. Vagy hangüzenet ha ennyire intro vagy.
jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon intro vagyok. 😆
jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az online ismerkedés borzasztóan nehéz. Ha teheted, inkább járj el LMBTQ szervezetek programjaira, ott több esélyed van. Vagy még akár itt is könnyebb ismerkedni, mint bármilyen társkeresőn vagy fb-csoportban. Amúgy szerintem is ciki gyakorin ismerkedni, de nem kell elmondani, hogy itt ismerted meg a párod. 😄

De akkor már beszállok én is: 34 éves, Budapest, introvertált, 🏳️‍⚧️, nem kamu, de két üzenet után én sem megyek videochatre. 😄

jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Heyhoo en se vagyok kamus de en max a hanguzibe megyek bele az elejen 🫠

25 molettebb lany pestrol 😇

jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!