Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismerkedéskor hogyan vehetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hogyan vehetem észre azt, hogy valaki leszbikus?

Figyelt kérdés

febr. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem látszik rajta akkor sehogy. De van akin látszik.
febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha ö is kinézett téged magának akkor a közeledéséröl. Ha nem, akkor sehogy.
febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Hol ismerkedsz?


Beszelgetsz vele, tudsz rola informaciokat gyűjteni?

febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha bejössz neki akkor észre fogod venni ha nem akkor nem :D


Fbját,instát csekkold le.


Minél többet beszélgettek egyébként kiderülhet sok minden.


Alapvetően akin nem látszik arról nehéz megmondani.

febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meton ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, hogy leszbi, vagy sem. Ha összejöttök, akkor tudni fogod, egyébként meg teljesen mindegy. Volt homoszexuális ismerősöm, de ha nem mondja el, soha nem jövök rá. Még barátnője is volt, de ez semmit nem számít. Csak a szimpátia számít, ami vagy van, vagy nincs.
febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem volt olyan, akiről azt hittem, hogy jeleket ad, de utólag kiderült, hogy csak simán kedves és teljesen hetero 😮‍💨😅

Nehéz, amikor két olyan nő kerül ilyen helyzetbe, amikor pl külsőleg nincsenek a leszbikusságra utaló jelek.


Nálam ez nőiesebb nőként rendszeresnek mondható probléma egy esetleges személyes ismerkedés során, hogy se az illető se én nem nyitunk, mert nem tudni mi a helyzet.


Egy kicsit könnyebb az, ha mondjuk baráti társaságon belül vagytok, mert akkor idővel ki tud derülni és ki tud alakulni a közös élmények áltál.


De összességében: ha az egyik nem elég bátor a flörthöz, akkor soha nem fog kiderülni. (Abban az esetben ha külsőleg nincsenek utaló jelek)

márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!