Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért jó csak adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csak adni?

Figyelt kérdés

A párom (mindketten lányok vagyunk) szokott lenni a domináns, csak adni szeret nekem szexben. De mikor mondom neki hogy én is szeretném viszonozni, hogy neki is jó legyen sosem engedi. Ő azt mondja neki elég ha csak ad, ő ezt élvezi.

De lányok van itt olyan aki ugyanígy van mint a barátnőm? Nektek nincs igény orgazmusra?

Hogy lehet teljes egy szex ha nincs a végén kielégülés nektek?



#leszbikus #dominancia #Szexualitásl
febr. 21. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyet csak annál láttam, aki nem szerette a testét, azaz transz volt. Mindenki más igényelte.
febr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha megkéred hogy szeretnél ma te domina lenni ő meg alárendelt abba se menne bele?
febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Vannak ilyenek. Én sem igazán értem őket, de ez van. Viszont ha te mindenképp igényelnéd, hogy viszonozhasd, üljetek le és beszéljétek át alaposan a témát. Ne ragadjatok benn egy kapcsolatban, ha szexuálisan nem vagytok kompatibilisek
febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Megtudhatjuk hány évesek vagytok?
febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Hogy érinti az hogy ő lány?

Mert valóban a transzokra jellemző,hogy nem.szeretnek kapni mert akkor azt érzik,hogy nők. És rossz testbe születtek stb.

febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
basszus hol talal mindenki csak ado embereket? :( en csak kapni szeretek es igy kuzdelmes xd
febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vágyakkal rendelkeztem egy darabig. Ma már engedek mást is hozzám nyúlni, de még mindig nehéz. Ettől függetlenül szeretem ha simogatni, átölelnek, ilyesmit, csak szexuális kontextusban kicsit nehezebb.


Előttem válaszolók már rátapintottak a témára, tulajdonképpen nekem egyrészt a testemmel sem volt minden rendben, meg úgy egyébként saját magammal sem. Annyira nem vagyok érzékeny az izgatásra (mint amennyire mások leírják) és ez bennem annyi feszültséget generál, hogyha az a másik megfeszül, akkor sem tudok elélvezni, ezért pedig én nagyon kellemetlenül érzem magam, mert nem tudom a másiknak megmutatni, hogy szeretem és élvezem amit csinál.



Annyira mélyen megmaradt bennem a feszültség abból az időszakból, amikor az első barátommal próbálkoztam, hogy a lányokkal is nagyon nehezemre esik kielégülni (fizikailag), a megfelelési kényszer is sokkal erősebb, mert a lányokhoz valóban vonzódok is.


A másik dolog, hogy nekem nincs nagyobb dicsőség annál, hogy a másik élvezi. Nem vagyok valódi szubmisszív, elég öntörvényű is vagyok, de az ágyban vajszívűvé válok.

febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de ennek a valodi oka az hogy "transz" vagyok, viszont nem akarom felvállani ezt még magamnak sem, mivel utálom a testem és a nemiszervem, számomra kellemetlen és ingerülten érzem magam ha egy lány "adni" probál, valóban a biológiai nemeddel nem tudsz mit kezdeni, a külvilágot becsaphatod hormon terápia álltal, de magadat nem, amúgy sem legális itt transznak lenni, na meg be se vállalnám ezeket a kockázatokat,úgy sem lennék igazi férfi ha egyszer nőnek születtem, ezért csak maradok egy egyszerű leszbi aki "adni" szeret.
febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Durva milyen sok ilyen eset van :O én azért megpróbálnék segíteni a helyzeten, beszélgetni a másikkal hátha :/ írhattok, ha gondoljátok bár valószínűleg nem én váltom meg a világot :')
febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Én is csak adni szeretek/szeretnék szexuálisan. Kiskoromban (3-8 éves koromban) szexuális abúzus áldozata voltam apám által. Emiatt szexuálisan elég sok nálam a blokk, igazából ezek után szerintem az a meglepő, hogy arra vágyok, hogy a másikat kényeztessem. Bár lehet, hogy azért mert az nagyon egyértelművé teszi, hogy nő az illető? Meg végülis szexuálisan kb. egy tárgyként tekintek magamra aki csak azért létezik, hogy a másik jól érezze magát.

(Persze ez tudom, hogy így nincs rendben, de nagyon lassan fejlődök ezt illetően.)

febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!