Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok pasi miért gondolja azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért gondolja azt, hogy egy leszbikus nő szokott férfiakkal is szexelni?

Figyelt kérdés
febr. 27. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem gondolják azt.
febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De gondolják, személyesen tapasztalom.
febr. 27. 11:13
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem meg az a személyes tapasztalatom, hogy nem gondolják.
febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy, hogy téged nem olyanok találnak meg, akik ha megtudják rólad, hogy leszbikus vagy akkor rögtön az az első kérdésük, hogy "De azért fiúval is szexeltél már ugye?"
febr. 27. 11:15
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
sztem inkább csak reméljük,hátha összejönne velük egy 3as,ami persze leszbikusoknál esélytelen ;)
febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem sokan, csak a retardáltak. Ne beszélgess retardáltakkal és rögtön nme tapasztalod 🤣
febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem állnék szóba velük, ha nem képezné a munkám részét.
febr. 27. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Ennek több oka is van. Az egyik a fent említett retardáció. De sajnos sok olyan nő is leszbikusnak vallja magát, aki volt már pasival, vagy néha azóta is lefekszik velük. Emiatt az gondolják, hogy minek ilyen. Aztán ott van még az égig érő férfi ego, ami elhiteti velük, hogy mindenkinek jobbak, és ha egyszer jól megkefélnének egy leszbikust, egyből heteróvá válna.
febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
#7 Munka kapcsolatokkal meg miért beszélgetsz arról, hogy leszbikus vagy? Jézus, hol dolgozol te? 🤔
febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálatos vagyok, sok idiótával kell szóba állnom nap, mint nap és mivel vannak akik facebookon is megkeresnek, így hamar megtudják, hogy leszbikus vagyok.
febr. 27. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!