Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a leszbikusok többnyire nem kifejezetten szép nők, sokszor egyenesen túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

A sok leszbikus ismerősöm közül alig akad közepes vagy annál szebb lány.

Lehet összefüggés? Ha igen, mi lehet az oka?



#leszbikus #túlsúly #csinos #Sportos külső
ápr. 5. 00:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. 10 esnek… Hát látod én már csak ezértis olvasgatok itt, meg amúgy minden LMBTQ témában, hogy tájékozódjak. Bár még most is biztos van olyan kifejezés, amitől csak vakarom majd a fejem 😊
ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én is sokat olvasok, külföldi oldalakon is, de még sose futottam bele ebbe a kifejezésbe. Nagyon újkeletű lehet.
ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Tessek

ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
7 Amúgy igen szerintem is sokkal több a meleg férfi…
ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12%
Persze, mert a pasiknak nem kellenek.
ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%

Az elhízás gyakoriságáról vannak tanulmányok, néhány kutatás arra jutott, hogy a homoszexuális nők és férfiak is hajlamosabbak evészavarra - de ez egy minimális különbséget jelent a heterókhoz képest. Az, hogy neked nem jönnek be a leszbikus nők, részben valószínűleg összefügg azzal, hogy nem is akarnak bejönni neked, mert a heteró nők egy része jelentős időt tölt el azzal, hogy a férfiaknak tetsszen, és nemcsak pártalálás céljából, hanem azért is, mert egy nő sikeressége pl. munkahelyi környezetben is nagyban függhet attól, hogy mennyire tűnik nőies, szokványos nőnek. A leszbikusok hajlamosabbak eltérni ezektől a normáktól. De rengeteg nőies küllemű, férfiak szemében is vonzó leszbikus nő létezik, akikről valószínűleg nem tudod, hogy leszbikusok. A meleg férfiak nem többen vannak, hanem láthatóbbak, könnyebben coming outolnak, van egy fogyasztói szempontból is jelentős csoportjuk, a leszbikusok meg kevésbé teszik ezt identitássá, diszkrétebbek, ez már a korábbi századokban is így volt.

Biztos vagyok benne, hogy olyan is van, hogy egy mindkét nemhez vonzódó nő, aki mondjuk a konvencionális női szépség kritériumainak kevésbé felel meg, inkább női partnert keres és leszbikusnak tartja magát, míg az átlagos ízlésnek jobban megfelelő biszexuális nők valószínűbb, hogy már csak statisztikai alapon is gyakrabban férfi partner mellett kötnek ki, de ez nem azt jelenti, hogy a saját nem iránti vonzalom a hetero társkeresés sikertelensége alapján alakul ki. Vagy nem tudom, válaszadók, lehet, hogy nálatok ez így működik, az emberek többségénél viszont nem.

A gold star lesbian mint fogalom Magyarországon sosem volt használatban, az Y- és pláne a Z-generációs nők pedig már eleve sokkal rugalmasabban állnak a saját identitásukhoz és orientációjukhoz, mint az korábban jellemző volt, a biszexek iránti ellenszenv és gyanakvás is már csak az idősebbekre jellemző tendenciózusan. Én egyetlen leszbikust sem ismerek, aki külön értéknek tekintené, ha a partnere még nem volt férfival.

ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Mi számít csunyanak
ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

Aranycsillag vagyok. 😉 leszbikus és szingli, kicsit elhizott, de erős.

Nem sírok ha letörik a körmöm, fát is vágok ha kell. Átlag alattinak mondanám magam, de nem vagyok csúnya/ rusnya.

Önbizalom MÁR kevés, de nem dobom magam oda akárkinek, tudom mit érek.

ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
37%
9- es vagyok, köszi 18-as.. végre megvan: Aranycsillag – ez az kifejezés ami nem jutott eszembe.
ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
18%
Még senki nem jelentette? Hol vannak a kedves moderátorok???
ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!