Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol érdemes lmbtq barát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes lmbtq barát helyet keresni Szombathelyen/Vasban?

Figyelt kérdés
Nem melegbárra gondolok, azt tudom, hogy nincs :D Kávézó, valamilyen szórakozóhely, kulturális esemény stb., bármi ilyesmi lenne?

ápr. 9. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyenről nem tudok jelenleg. Régebben a Metro Klubban volt havonta egyszer melegeknek buli. De amúgyis oda jártak a melegek szórakozni. A bulin meg heterokkal együtt volt mindenki, mert külön nem hirdették, hogy most melegeknek van buli.
ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erről nem is tudtam, pedig párszor jártam ott :o sajnos mostanra be is zárt :/
ápr. 21. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, ez 2009-2010 környékén ment nagyon a Metro Klubban.
ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh te jó ég, akkor még gimis voltam :'D Kár hogy mostanra már megszűnt :/ jó lenne valamilyen rendezvényi itt helyben, szeretnék hozzám hasonlókkal ismerkedni
ápr. 21. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

én meg egyetemista voltam abban a korban :D

sajnos , olyan helyet se tudnék, ahol lehetne ilyen partyt összehozni, akár magánkezdeményezésként is

Akkor még msn-en mentek a hírek, meg chat.hu-n :D

Fb utána kezdett berobbani

ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ah a jó öreg msn-es időszak, meg amikor még iwiw volt :'D uh de vénnek érzem magam hirtelen 😂


Kár amúgy hogy nincs ilyen hely :/ esetleg Level up? Sose voltam még ott de fiatalos helynek tűnik

ápr. 21. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!