Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire meritek felvállalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire meritek felvállalni a “perverzebb” vágyaitokat?

Figyelt kérdés
Pl párkapcsolatban és mondjuk csak szex kapcsolatban, mind kettőben nyitottak vagytok? Nekem meg konkrét kapcsolatom nem volt soha eddig egyszer voltam csak nővel ami ahhoz volt elég hogy be tudjon vezetni ebbe a világba.

ápr. 21. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Olyannal kezdek parkapcsolatot akivel elotte egyeztetunk errol is.


Alkalmiban nem perverzkedek

ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

A kerdezo egy pasi...

Tudodm mivel ezen a nicken mar leveleztem vele.

ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmiban nem perverzkedek, kapcsolatban csak annyira amennyire mindkettőnknek élvezhető.
ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Hogy én hogy utálom, ha így fogalmaznak, hogy bevzetni ebbe a világba! Miért, milyen világ ez? Valami más? Vagy valami szekta lennénk?

Az is fura, hogy valaki 1x volt nővel, de már perverzkedni akar.

Meg hát, mit nevezünk perverznek? Én amúgy a partnerhez igazodom. Ha láthatóan nem nyitott rá, nem erőltetek semmit, legyen az egyszeri, vagy tartós kapcsolat.

ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az az érzésem, hogy a kérdező eredendően perverznek érzi a leszbikus kapcsolatokat.



A leszbikus kapcsolatok nagy része teljesen vanilla, kb olyan arányban mint a heteró nők is.



Persze, itt is vannak emberek fétisekkel, az arány kb ugyanaz.

ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem vagyok perverz, de nyilván minden kommunikácio alapu.
ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már együtt vagyunk annyi ideje,hogy megbizok benne mint mondjuk a tesvéremben vagy még jobban.

Azért mivel perverzio nem kötöm mindenki orrára,hogy ezt is szeretem a sexben meg azt is.

"Dolgozzon meg érte" es akkor mehetnek az izgisebb perverzebb dolgok.

ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!