Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy senki mellett nem tudok megállapodni? 18éves koromban jöttem rá hogy a lányok is érdekelnek, azt hittem azért nem tudok pasival komoly kapcsolatot, mert lányra vágytam, de azóta volt 2 barátnőm az egyikkel 2hónapig, most meg 3 hónapja vagyunk együtt, eleinte rózsaszín köd, most meg már egyik nap azt érzem hogy szeretem másik nap hogy nem...Mi lehet velem a baj?


21/L



2012. dec. 27. 00:49
 1/7 Patrik24 ***** válasza:
Ja, valami van veled. Őszintén ezt csak te tudod. Milyen a személyiséged, önzőséggel meg ilyenekkel hogy állsz?
2012. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minimális önzőség van bennem, alapjárat kedves vagyok, csak jön egy hullám, és akkor azt érzem hogy mégse fog menni...
2012. dec. 27. 00:56
 3/7 Patrik24 ***** válasza:
minimális önzőség:))) ez aranyos:D gyakorlatban ez mit jelent?
2012. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon féltékeny vagyok, exekre, meg alap, beindul az agyam, és nem nagyon tudok megbízni benne ( nem tudom ez mennyire számít annak)
2012. dec. 27. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert önértékelési problémáid vannak. És ezt kompenzálandóan -tudatosan vagy öntudatlanul- másokban is keresed a hibát. Hát szerintem ezért.
2012. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember nem egészséges mentálisan, akkor bajosan tud egészséges párkapcsolatot kialalíktani.


A lila köd elmúlása normális dolog, a szeretem-is meg nem is úgyszintén. Mindenkinek van rossz oldala, vagy rossz napjai. A legjobb ember is meg tud bántani igaz véletlenül, de úgy, hogy az csontig megy.


De nem is attől jó egy kapcsolat, hogy minig vigyorgás van mintha be lennétek tépve, hanem hogy sikerül rendezni a nehezebb napokat is.


Ahogy látom, te kb. a kapcsolat elején hátrálsz ki, ahelyett hogy felvennéd a kesztyűt és tisztességgel belevágnál, amint lehullanak az illuziók meg a lila köd, menekülsz. Ez a 2-3 hónap arra elég, hogy valamennyire megismerd a másikat. Most kéne elkezdened szeretni őt azért, aki. Mutasd ki felé hogy szereted, vigyél neki virágot, ágyba reggelit, masszírozd meg a lábát... Vidd randizni. Gondolkozz azon, hogy lehet köszös programokat szervezni-nem kell mindenhova elrángatnod magaddal, de szakíts időt rá, hogy kettesben is legyetek, meg közösen társaságban is.

Gondolatban készíts listát, hogy mi az, amiért szereted.


A szeretebe, szerelembe energiát kell fektetni, nem jön magától. Minden emberi kapcsolaton dolgozni kell. Az igazi, őszinte érzelemeket építeni kell.

2012. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy voltam ket honapnal nem birtam tobbet..amig nem jott az igazi...3eve egyutt vagyunk egyutt elunk
2013. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!