Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nagyon közel engedett magához, aztán mindig úgy tett, mintha semmi sem történt volna. Aztán megint engedett és ismét, mintha semmi sem lett volna. 18/L

2012. dec. 27. 20:32
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
szeret malmozni?
2012. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ő egy gyenge erősségű amnéziás mágnes.
2012. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bakker, köszi idegenkívüli_lény, pont erre gondoltam, de köszi, hogy megerősítettél!
2012. dec. 27. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló....xDDD szakadok


Nade komolyra fordítva:

Kérdező, ismerős :// egy közeli barátnőm velem is ezt csinálja...küldi a jeleket, hogy többet akar, mint barátság, és állandóan keres, meg ha csajokról mesélek neki féltékeny és gúnyolódik...közbe mással jött össze, és szívesen mesélget nekem róla -.-" (ja, én szerelmes vagyok a lányba, azt tudni kell).

Ez azért van, mert pontosan tudják, hogy ezzel őrületbe kergetnek. Így tudnak magukhoz láncolni...engednek, megmutatják, milyen jó lenne, és hogy ne adjuk fel, aztán ellöknek, hogy rájöjjünk, nem megy olyan könnyen ez...

Ezenkívül benne lehet, hogy félti a barátságotokat. Nálunk pl. ezis benne van.

18/L

2012. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!