Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor bi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bi vagyok?

Figyelt kérdés
20eves vagyok jelenleg is van baratom de mellette mar 2x lefekudtem a legjobb baratnommel is. Mas lannyal sosem voltam meg es eddig nem is gondoltam ilyenre de mostanaban egyre jobban foglalkoztat a dolog.Szerelmes nem tudnek lenni egy lanyba sem de testileg azt hiszem erdekelnek a szep lanyok.

2013. jan. 2. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
igen. és....?
2013. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol kezdődik a "bi", és szerintem ez nem is meghatározható meg nem is szükséges. Ezt úg hívják, hogy mindkét nemhez vonzódsz szexuálisan. Ez a leírás miárt nem jó?

Amúgy engem is érdekelnek a lányok (is), én is nemrég jöttem rá, de nem agyalok nrajta hogy akkor mosr "mi vagyok".

2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Igen, valószínűleg bi vagy. De nincs ezzel semmi baj, amíg otthon tartod ezeket a dolgokat. :) A gyerekeidet azért ne neveld majd erre légyszi. :D
2013. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom ,hogy nem így működik, meg sok problémát okozhat meg bla bla bla :D de a barátod szerintem örülne, ha ezt tudná rólad :) a srácok 95%-a örülne. Meg félne is ,hogy nem elég jó meg minden... De ha a baraátnőd is benne van... hát mindegy. ez egy új dolog.

Az biztos: ha egyre erősödik benned, akkor nem érdemes eltitkolni, mert később annyi problémát fűz fel a barátod és közted ,hogy szakítás lesz. Jobb az ilyet megbeszélni, mert ha később szakítotok, oylannal jössz össze aki ezt tudja kezelni, ha most szakítotok, akkor is :) MAgadon meg nem változtathatsz, ne is nagyon próbálkozz, mert beleőrülsz a hazug életbe.


Majdnem mindegy, hogy magadnak hazudsz, vagy a barátodnak. Ugyan olyan csúfos vége lesz.

2013. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja bi vagy, egyértelmű ebből
2013. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Homoerotikus heteró vagy.
2013. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!