Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tehetnék ha szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha szeretnék lefeküdni valakivel, de túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Jo lenne egy forró éjszaka de azok a csajok akik tetszenek többet akarnának es viszont azt nem tudom garantálni most. Mit tehetnék? Hol ismerkedhetnék?

19L



2015. máj. 28. 00:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen kinézetű lányok tetszenek ?
2015. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is ugyanígy vagyok vele, hogy férfivel nem jó a szex és "áttértem" a nőkre. :D Néha hiányzik, hogy egy férfi legyen mellettem, de annyi rossz tapasztalatom volt már, hogy inkább maradok a hölgyeknél.

Amúgy #9, kicsit érdekes a hozzászólásod, egy nő rengeteg úton-módon ki tud elégíteni egy másik nőt. :) A nyelvével, ujjaival, dildóval, vibrátorral... Viszonozzák, ha odaadó vagy, és igen kellemes meglepetés, ha valaki gyengéd veled, és számít neki a te orgazmusod is.


Kérdező, furcsa, én sok nőt találok, akikkel csodás a szex, odaadó, szenvedélyes, de megbeszéltük, hogy komolyabban nem akarjuk. Szerintem fogadd meg az egyik hozzászóló tanácsát, és menj el szórakozóhelyekre, ott a felhevült emberek nem biztos, hogy egy hosszabbtávú párkapcsolat reményében fekszenek le egy másik nővel. :)

2015. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát feküdj le valakivel és közben válogass.
2015. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%

12-es!

Azert nehogy mar meggyozzel arrol,hogy ez az egeszseges kapcsi amit itt eroltetsz!!

Arrol senki sem tehet,ha bena valaki es rosszul valaszt aztan kifogja a rossz pasit,es nem magyarazat,az hogy akkor majd a nok jobbak!

Es igenis egy elo branert ne hasonlitsal mar egy muhoz es kicsit uncsi lenne nekem ha valaki mindeg ujjazna,nyalna mert az a bret sosem fogja helyettesiteni!

2015. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 18 éves biszex lány vagyok nekem sem kell komoly Kapcsolat meg egyáltalán kapcsolat ha gondolod írj
2015. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es Valaszolo! Egy leszbikus no nokent mas nok irant erez szerelmet/vonzalmat,a ferfi test szamara taszito. Kovetkezeskeppen ,egy leszbikus az igazi penisz irant tomeny undort erez ,a kovetkezo okok miatt:

-az igazi penisz ,hogy hasznalhato legyen ,kezzel es szajjal izgatni kell,de egy leszbikus eme tevekenysegtol undorodik.

- az igazi penisz azert sem tetszik egy leszbikus nonek,mert here van rajta,ami eleg ronda ,akarhogy is nezzuk.

-az igazi peniszbol sperma folyik,de egy leszbikus nem szereti,ha bele,ra,az arcara vagy a szajaba elveznek.

Ezert ha egy leszbikus no kedveli a mupeniszt szex kozben ,nem azert van, mert latens hetero,hanem, mert a ferfi testtol undorodik,de magat az ingerlest elvezi.


28/no/L

2015. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!