Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismertetek már meg itt barátnőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már meg itt barátnőt?

Figyelt kérdés

Én nagyjából két éve, mikor nem tudtam, hol ismerkedjek, vagy a pinkvanilláról még hírből sem hallottam, poénból itt válaszoltam egy akkor 15 éves lány kérdésére. És elkezdtünk levelezni. Ennek már vagy két éve, és még mindig tartjuk a kapcsolatot, naponta beszélünk fb-n. Szóval ez egy nem várt sikersztori lett úgymond. Egy nagyon jó barátság kezdete. Kíváncsi vagyok, mással is történt-e hasonló. :)

18/L



2015. jún. 2. 04:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én is itt ismertem meg egy gyönyörű szép lányt 16 éves, imádok vele beszélni és mindennél jobban szeretnék vele találkozni csak messze van sajnos:/, de remélem lesz rá alkalmam 18/L
2015. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kiss Szabrina15 válasza:
11. Válaszolónak.Remélem én is mihamarabb eljön az az idő:)
2015. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt ismerkedtem meg a világ legcsodálatosabb lányával. Sokaig együtt voltunk, sajnos most épp nem, de nem adom fel! Ő kivételesen nagyszerű nő! A legjobb barátnőm, lelkitársam.... csak vannak nehézségek, nehogy már minden túl szép és könnyű legyen. De dolgozom az ügyön. 22/L (Ti se adjátok fel!)
2015. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen, én is itt ismertem meg a Barátnőm. Barátságból lett Szerelem, aztán újra Barátság.

Most levelezek/chatelek 2 lánnyal, Őket is itt ismertem meg.

Köszönet Gy.K.hu.

27L/L Debrecen

2015. jún. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fuhú, de még mennyit :) Volt már innen csajom is, meg azért szereztem igaz barátokat is, sok-sok netes beszélgetés és még ennél is több élőben talizás, még bandát is alapítottunk csak gyk-s leszbikus lányból. *ha magadra ismersz netán, akkor csak mosolyogj, mert jó volt* Voltak ilyen leszbikus találkák is, elutaztam sok helyre, és sok mindent tapasztaltam meg *itt nem feltétlenül a testi dolgokra gondolok*


Én csak jó fej tök menő csajt találtam eddig, és imádom őket, és habár van pár akivel nem tartom a kapcsolatot, azért jó emlékezni a szép időkre, az itt megismert emberek nélkül nem is lennék ugyanaz a személy, mint most vagyok,


szóval GYK <3 4ever :)


16/L/pan

2015. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nektek is voltak szép élményeitek. Néha hajlamos az ember alábecsülni a jó öreg gyik-et, pedig, nem is gondolnánk, hogy mennyi értékes ember is jár errefelé. :)
2015. jún. 4. 00:41
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Énis itt ismertem meg a barátnőm, és már lassan 8 hónapja vagyunk együtt, és hosszútávon gondolkozunk. :3


19/L

2015. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó ezeket olvasni.:)
2015. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is itt ismertem meg, másfél évig voltunk együtt. 20/L
2015. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!