Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert lesz valaki leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lesz valaki leszbikus?

Figyelt kérdés
Hogy kell ezt elkepzelni? Ez folyamatosan alakul ki az evek alatt vagy mar gyerekkorban erzi az illeto hogy valami mas?

2015. jún. 16. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
What are birds? We just don't know.
2015. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Te meg tudod magyarázni, miért ahhoz a nemhez vonzódsz, amelyikhez? Ugyanezért.


16/L

2015. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régen binek tartottam magam de inkább vagyok leszbikus 18/l irj ha gindolod ^^
2015. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez egyentol fugg. Ki hogyan jon ra..
2015. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki divatból/beilleszkedés/poén miatt tetteti, meg van a természetes, genetikából kiinduló (persze nem csak a DNS tehet mindenről, az csak a hajlamot adja). Az előbbiről inkább nem mondanék semmit... Az utóbbit sokban befolyásolja a környezete. Általában mindig vannak kiskorban ennek előjelei, csak egyes családokban ezt elfojtatják a gyerekkel. Szépen, lassan, ahogy megér a test szexuálisan, rá fog jönni, hogy mire van szüksége. A gazdája innentől megpróbálhatja elnyomni, akár tudattalanul is, ahogy még régen megtanították rá, de ha felébred a tudat, onnantól már nem sok út vezet. Titkolhatja egész életén át, maradhat magányos, akár élhet heteroszexuális kapcsolatokban is, ellensúlyozhatja ezt bármivel, hogy tompítsa a bűntudatot magában, de a megoldás végül a coming out lesz (hacsak nem tagadja tényleg a haláláig, de ez manapság már szerencsére egyre ritkább). Ez igaz sok mindenre, nem csak a leszbikusságra. Épp ezért nem szabad elítélni senkit sem, ha felvállalja magát és büszke erre, mert sokaknak ez egy megnyert harc.
2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért lesz valaki leszbikus?

A leszbikusság nem döntés kérdése. Ez nem egy olyan dolog, amit eldönthet az illető. A leszbikus lányok nem válna leszbikussá, ilyennek születnek. Bár tudósok még mindig vitatkoznak ezen, mert vannak akik úgy gondolják, hogy a neveltetés is befolyásolja az illető nemi orientációját, de a leginkább elfogadott tény, hogy ez a géneknek köszönhető.

2015. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
#5: Ez nagyon szép volt! Mindig öröm ilyet olvasni :) Bár csak mindenki így gondolkozna.
2015. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz, hogy így megy úgy születünk. Nálam ez folyamatosan változott: tini koromban fiúk iránt érdeklődtem, aztán fősulin a lányok iránt. Volt barátnőm meg minden, aztán eltelt az a 6-8 év és most újra egy fiúval élek teljes életet. Sosem volt olyan, hogy egy időben mindkét nem iránt érdeklődtem. Vagy csak fiúk, vagy csak lányok.

A nemi érdeklődés is csak ízlés kérdése, ami időnként megváltozhat - szerintem

2015. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyennek születtem. Nem lehet ellene tenni.
2015. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A nyolcas biszexuális.

Engem mindig csak a nők érdekeltek.


21/L

2015. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!