Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert lesz valaki leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lesz valaki leszbikus?

Figyelt kérdés
Hogy kell ezt elkepzelni? Ez folyamatosan alakul ki az evek alatt vagy mar gyerekkorban erzi az illeto hogy valami mas?

2015. jún. 16. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy aki homoszexuális, az hogy lenne képes heteroszexuális kapcsolatban élni meg titkolózni. Szerintem az inkább biszexualitás!!!!


Aki homoszexuális, az nem vonzódik az ellenkező nemhez és borzasztó kínokat élhet át hetero kapcsban.


Miért lesz valaki? Egyszerűen így születik és másként látja a szépséget az emberi testben, illetve a vonzalmat is.Ennyi.

2015. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyermekkorban is érzi.
2015. jún. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam trauma miatt alakult ki.

Ha 12 és 14 évesen is meg akarnak erőszakolni, valahogy eleged lesz egy életre a férfi nemből.

(A többi kisebbet nem mesélem. Valahogy vonzottam a perverz férfiakat)


A legelső kapcsolatom viszont fiúval volt, mert akkoriban még tagadtam (neveltetés) az igazat... A legelső párom valóban megerőszakolt.


.-. Szóval trauma is kiválthatja.

2015. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!