Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Szőke vagy Barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Szőke vagy Barna haj tetszik jobban? Vagy esetleg természetes vörös?

Figyelt kérdés
Hosszú barna hajam van barna szem, hát az arcom elég kis lányos és így a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki :// 18 vagyok és kinézek kb 15nek 165 magas lehetek kb szóval tök áltagos de több lánnyal beszéltem és igy a nagy többségnek jobban bejöttek a szőkék kíváncsi lennék h kinek mi leirnátok?

2015. jún. 17. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően a sötét hajú nők jönnek be, de volt szőke barátnőm is. Kemény 1. :D
2015. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fekete vagy sötét csokibarna.

Nekem a sötét hajú világos bőrű kicsit demoni lányok tetszenek.

2015. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Barnak nagyon vonzanak feketes barna :) es ha hozza kek szem vegem van:$


Nekem hosszu mely fekete hajam van mivel lanyos lany vagyok nekem ez a noiessegem koronaja(: 17/L/L aki akar irhat:)

2015. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazából ilyenen nem gondolkodtam még , de a természetes vörös annyira nem tetszik. Végülis mindegy. Szőke , ha hosszú akkor természetes szőke (festett így soha!) , rövidben nem zavar a festett szőke (: De felőlem akár szivárvány színű is lehet a haja:D
2015. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!