Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan köztetek, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki talált magának itt párt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 13:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már csak olyan kérdésem van, hogy hogyan sikerült mindezt összehozni? :)
2015. aug. 20. 21:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedés privátban, majd facebookra átvive, aztán onnan nincs megállás.
2015. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én itt találtam párt, kettőt is. Egyszerre. :)
2015. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én is találtam itt egy barátnőt magamnak. Bár csak egy sima barátkozásnak indult, tök véletlenül, aztán mire észbe kaptam már randiztunk is. Csak pörögtek az események. Ma már nem vagyunk együtt. De ez tényleg a véletlenen múlt meg egy csipetnyi tudatosságon meg egy pöppnyi varászlat... ilyenek


20/L

2015. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 LazyJones ***** válasza:
Ismerkedős kérdéshez válaszoltam, aztán beszélgetni kezdtünk. Először úgy indult, hogy csak időnkénti találka és összejárás, aztán egyre hosszabbnak tűntek a találkozások közötti pár nap, és egyre boldogabbnak az együtt töltött idő. Most ott tartunk, hogy amikor lehet, együtt vagyunk, közös program baráti társaságokkal is, szóval kezdünk "classic" párként viselkedni:)
2015. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem is itt sikerült először barátnőre akadnom, és az tudatos párkeresés volt, 2 évvel ezelőtt. Ő volt az első szerelem, és én is neki. Sajnos azóta véget ért, több mint 1 évig tartott, de ilyen az élet... Én kimondottan szeretek itt ismerkedni, csak ugyebár már ezt megszüntették itt. Pedig jó, mert kép helyett ténylegesen a másik emberre kell figyelni, és a belső az első, ami megmutatja, hogy akarsz-e beszélgetni, vagy sem. És ez nagyon fontos.


Szóval, aki szeretne ismerkedni, az írjon nyugodtan :)

22/L/L

2015. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Igen  két éve vagyunk együtt!
2015. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Igen:) 9hónapja😃 egy terhesség ideje, igaz Barbi:$
2015. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az itt megismert lánnyal való megismerkedés kissé hasonlatos volt számomra az Adéle élete című filmel. Fura dolgok vannak
2015. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megismertem egy lányt itt, aztán facebookon folytattuk..lassan már fél éve beszélgetünk csak mivel messze lakunk egymastol ez nehezebbé tette az ismerkedést :c ..18/L :)
2015. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!