Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért változik meg valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg valaki egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Közös ismerőseink léven megismertem egy leszbikus lányt. Én is az vagyok. Beszelgettünk utána sokat facebookon, meg találkoztunk flörtöltunk is, mindig nagyon aranyos volt. És egyszer elmentünk egy házibuliba ott csókoloztunk, kavartunk. És utána teljesen megváltozott minden már mintha , megse történt volna . Nem értem mi történhetett ?

2015. aug. 27. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egyik napról a másikra változott meg, hanem eddig is ilyen volt, csak te nem ismered jól. Gyanítom hogy csak flörtölget és elvan és nem szeretne semmilyen komolyabb dologba belemenni.
2015. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem akartam tõle semmi komolyat.. De fél éve ismerem mar azert valamit tudok rola. Nem volt ilyen sosem.
2015. aug. 28. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én több ilyen emberrel is találkoztam már, sajnos.
2015. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vannak ilyenek. de miert nem ertem. szinte minden nap felhivott most mar egy hete nem beszeltunk semmit.
2015. aug. 28. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű, rájött, hogy nem érdeklődik irántad semmilyen szinten, a gerince nem nőtt még ki, hogy ezt közölje, de ennyi.
2015. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!