Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mi lehet a követke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
annak ha valaki nem a saját neméhez vonzódik de nem meri azt felvállalni és egész életét heteróként éli. Volt már olyan, hogy ismerősötök vagy bárki ez miatt legurult a lejtőn? Gondolok itt bármire, depresszió, öngyilkossági szándék vagy bármi ilyesmi?
2015. szept. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Boldogtalanság. Nem, nem volt.
2015. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha te nem a saját nemedhez vonzódsz, akkor mi a gond?

hetero vagy! vagy nem?

akkor mit kell felvállalnod?

2015. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdés, szóval ha valaki a saját neméhez vonzódik. Bocsánat! :)
2015. szept. 5. 20:58
 4/9 RRR ***** válasza:

talán elvétve a hapsiknál

de

a nőknél tuti nem

2015. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi. A szerzetesek se lesznek öngyilkosok, mert nem kapnak puncit.
2015. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokáig ettől tartottam de egyetemre kerültem az emeberek elfogadják nem lesznek ettől kevesebbek meh semmi de persze én sem reklámozom senkinek mert ez magán ügy :)
2015. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fizikai kontaktusra való igény bizony nagyon erős, és ezt nem csak a szexuális dolgokra értem.

Ha nincs sokáig senkid, akkor egy simogatás, egy összebújás, együtt alvás (csak alvás), egy olyan pillantás is nagyon hiányzik.


Le lehet élni egy egész életet így, de nem mindegy hogy milyen okból.

Aki kényszerből nem meri/tudja felvállani magát, az nem ugyanaz a lelki állapot mintha papnak állna.


Illetve a nem felvállalásnak is vannak fokozatai, van aki csak X körben nem mondja meg, van aki titokban randizik, és van aki egy az egyben heteró életet él.


A legutóbbi esetében a kapcsolatban az érzelmi szakadék, a szexuális problémák, az őszinteség hiánya előbb utóbb váláshoz vezet.

Viszont az ilyenről nem nagyon tudni hogy mi van a színfalak mögött. Könnyű ráfogni bármire, munkahelyi stressz, nem kompatibilisek, stb. Depresszió nem csak attól alakul ki, hogy valaki X helyzetbe kerül. Ez olyan mint a cukrosság, van aki hajlamos rá, más kevésbé. Egyeseknek X életmód már kiváltja, míg a másik többet bír.


Olyat ismerek aki nem vallja be, feltűnően nincs senkije. Na ez nagybátyám. Nagyon konzervatív, vallásos a családnak az az ága, szóval diszkréten nem beszélünk róla.

Azt hogy depis-e nem tudom. Biztos az valamennyire.

2015. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki szerzetesként fogad absztinenciát, az olyan mint aki elvből vegetáriánus.


Aki viszont kényszerből, az inkább olyan, mint aki a krisnás ételosztás lencsefőzelékein tengődik, vegetál, de magától nem ezt enné.


Érted a különbséget?

2015. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos nagyon sokat gondolok nőkre, sőt csak akkor tudok elmenni: / 4éve vagyok együtt a férjemmel aki lassan 2 éve a férjem. Nehéznek nehéz de nem fogom ki nyírni magam
2015. szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!