Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti hisztek a távkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hisztek a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Havonta,két havonta, attól függ, hogy jön össze, Viszont akkor együtt vagyunk minimum két hetet egyfolytában. Volt, hogy hosszabb időre is rákényszerültünk, de kitartottunk egymás mellett. Most már azért tervben van az összeköltözés.:)



,,Ja, a pasi simán félre tud dugni.,,


Igen, főleg, hogy nem is pasim van.:D De azért köszi az épitő választ.:)

2015. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élek a barátnőmmel, 350 km választ el minket egymástól. Nekem van kocsim, igy bármikor eltudok hozzá menni, de ha nem lennénk jól szituáltak, akkor sokkal nehezebb lenne. Az utazás pénzbe kerül. Imádjuk egymást és a világ végére is elmennék érte. 10-14 naponta találkozunk, vagy ő jön, vagy én megyek, hol így, hol úgy. Megoldható, de kell egy nagyon erős kötelék.
2015. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem távszeretőm van azt hiszem. Bár én a távolságot könnyen áthidalom, de nem tudom... Engem is érdekelne, ő hisz- e benne.
2015. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Felevente talalkozunk olyankor kb 10nap es 1,5 honap kozotti idoszakra :)
2015. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szubjektív:

Jómagam már nem hiszek benne.

2 évig volt távkapcsolatom, de soha többet nem akarok.

Az, hogy azt a 2 évet kb. csak a gép előtt töltöttem, a fontosabb dolgoknál együtt sem tudtunk lenni, nem volt egy spontán találkozó, csak egy kis átölelés, csók, békülős szex.. SEMMI.

Ergo nekem ez nem kellene még egyszer, folyton várni, idegeskedni..

Áhh, nekem nem kellene még egyszer ez a feszültség, nem is hiszek benne, mert így nem tudom megismerni, hogy "élőben" mit-hogy tesz.

2015. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!