Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 3 éve együtt vagyunk én szeretném ha ezt nem titkolnánk mások előtt szeretném felvállalni a kapcsolatunkat ő nem tudnátok tanácsokat adni hogy vegyem rá hogy felvállaljuk? Én nem vagyok így 100%-ig boldog hogy titkoljuk. Már együtt is lakunk de mindig azt kell mondani hogy csak barátok meg lakótársak vagyunk nekem ez így nem jó. :/ a válaszokat köszönöm 19/L/L

2015. dec. 27. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos sok a környezetében a homofób. Mond meg neki ha a saját családja előtt titkolni akarja Tegye de ne a te családod és barátaid előtt mert ők elfogadnak titeket.


Egyébként ki kéne iktatni a barátnőd homofób ismerőseit. Akár a családját is.



25F

2015. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért nem akarja a barátnőd felvállalni? beszéltetek már erről?
2015. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen beszéltünk róla de ő azt mondta azért nem akarja felvállalni mert nem fogadnának el minket meg pár ember nem úgy viszonyulna már hozzá de én már belefáradtam a 3 évnyi titkolozásba :S én szeretném felvállalni a leszbikusságom de így nehéz :/
2015. dec. 27. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
aki barát az elfogad titeket így is.. aki meg nem az nem igaz barát, ki kell iktatni az életetekből.. szerintem simán fel vállalhatna. félelem nagy úr, de valahogy megértethetnéd vele, hogy így neked nem jó
2015. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy fél pedig nem kellene neki ő am. 24 éves :) mondtam neki hogy nekem ez így nem jó de így sem akarja felvállalni a dolgot de én nem szeretnék még évekig ilyen titokba élni és ha nem vállalja fel szerintem szakítás lesz a vége :/
2015. dec. 27. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
szeret téged? fontos vagy neki? mert akkor megtenné érted. őszintén szólva leírtakból az jön le retteg az emberek véleményétől pedig több leszbikus pár van mint az ember gondolná.. nekem is van a környezetemben 2 leszbikus és 1 homokos pár is.. és senki nem ítéli el őket.. titeket is elfogadnának aki meg nem az húzzon a fenébe.. de előbb utóbb ha nem vállal fel, te megunod és elhagyod egy olyan lányért aki fel mer vállalni.. ezzel szembesíteni kell őt.
2015. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg meleg férfinak és nőnek van ezzel gondja.


Ha szereted akkor azt tanácsolom keressétek fel az lmbt-t és beszélgessetek erről Velük. Ki tudja milyen mély félelmei vannak a barátnődnek. Az lmbt meg segítőkész.

2015. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret meg biztos is hogy szeret mert én elakartam hagyni de aztán csak összejöttünk megint. De teljes igazad vam hogy hogy megunom és keresek/találok valakit akivel végre nem kell titkolozni és teljesen boldogok lehetünk. :) nagyon nehéz már ez így. :/ beszéltem vele erről de akkor sem akarja felvállalni. :/
2015. dec. 27. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyu, most neked mi a fontosabb, a barátnőd vagy hogy az legyen, amit te akarsz? Mert nekem az jön le, hogy az tuóbbi. Ő valósíznűleg jobban ismeri a családját és nem véeltlen nem akarja felvállalni előttük. Nekem is volt 2 lány ismerősöm, együtt voltak, együtt is éltek évekig, de nem mondták el otthon. Messze nem olyan elfogadók ám még az szeülitek korosztálya, hogy ezt ilyen lazán be lehessen nekik adagolni, de ha emiatt meg elhagynád, jobban is jár, mert te sem szereted igazán...
2015. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek kell ezt világgá kürtölni? A heterok sem mennek oda mindenkihez, hogy mi heterok vagyunk és házasok is vagyunk, vagy élettársak vagyunk, mi együtt vagyunk ám, nem kiáltozzák ezt mindenkinek úton-útfélen. Azt nem akarod másokkal megosztani, hogy hetente hányszor szexelsz a barátnőddel és hogyan élvezkedtek? Ezt nem akarod elmondani mindenkinek? Ez aztán a leszbi szerelem, csak akkor szeretlek ha elmondjuk másnak!? Nem is számít mit érez a barátnőd, az nem fontos, csak, hogy mindenkinek elmond ez a fontos! Szép szerelem!
2015. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!