Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Butch t. lányokat kérdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butch t. lányokat kérdezem, hogy te utáljátok-e a férfiakat illetve hogy vannak-e hetero fiú barátaitok, ismerőseitek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elhatároztam, hogy nem reagálok. Parttalan a vita, mert míg én ha csak minimálisan is, de átérzem, amit írsz, addig neked eszed ágában sincs átgondolni... konkrétan semmit. Sem azt, hogy miben túlzol, sem pedig azt, hogy egy ugyanilyen terjedelmű litániát szinte bármelyik férfi ugyanígy letehetne az asztalra. A különbség abban van, hogy ha mi teszünk ilyet, minket mind a férfi, mind pedig a női társadalom lenézne, kinevetne, míg nektek szervezeteket hoznak létre hogy segítséget kapjatok.

Tudom, ezt te nem látod, mert nem akarod látni, így meg is hagylak minden hitedben.


Amit mondani szeretnék még, hogy ha zenét hallgatok, rohadtul nem érdekel a szöveg. Nem azért fogom szeretni/nem szeretni, mert a szövege szexista/nőpárti.

Az más kérdés, hogy az, hogy milyen csajok vannak a klipjében már inkább mérvadó, de ezt legyél szíves csak az én számlámra írni, ne gyarapítsd a kollektív bűnlajstromunkat.


Amúgy attól, hogy tönkretehetnek egy életre, még nem a nemed miatt fognak tönkretenni és "ők" sem a nemük miatt fognak tönkretenni.

Elég fura számomra egy egész nemet elítélni.

Basztak már ki velem nők, külföldiek, fehérek, közalkalmazottak,stb., de eszem ágában sem lenne mindet megítélni ennyi alapján.

Úgy érzem jobb ember vagyok nálad. Emberként vagyok jobb... mert én nem érzek dühöt irányodba.

2016. febr. 13. 18:13
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

#11 Gondolkodtam, hogyan álljak neki a mondandódnak. Többszöri nekifutásra végülis csak pár dologra reagálnék. Pontokba szedve, a könnyebben érthetőség kedvéért, különösebb kifejtés nélkül:


- Nincs. Azaz nincs érzéked a probléma megoldáshoz.

Mint a luki nyúl, behúzod füled farkad és süketnek-vaknak tetted magad.


- Nem látod a fától az erdőt.

És ez nem műveletlenség, hiszen ugyanez máshol is kijön: nem leszel ostobább attól, hogy nem tudsz megoldani egy több ismeretlenes egyenletet. Nálad mindössze annyiról van szó, hogy híján vagy kritikus gondolkodásnak és kényelmesen eléldegélsz a privilégiumaidban. Nem érint a dolog, nem is foglalkozol vele.


- A valóság és az elképzeléseid nem keresztezik egymást.

Elejétől a végéig, mindösszesen egyetlen olyan félmondat hagyta el a "szádat", aminek igazságtartalma van. Egyetlen. Egyetlen egy.

De ismétlem: nem érint ilyen probléma, így nem foglalkozol vele, és mivel nem foglalkozol vele, nem értesz hozzá, és mivel nem értesz hozzá átvágni saját magad gyerekjáték. Elhiszem, hogy elhiszed, Te jobban tudod. És tudom, hogy nem akarsz mást hallani, csak a saját igazságod. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem fogom megváltoztatni a véleményed - csak egy kis idegesítő gondolat vagyok, aki a fejedbe tolakodik, ha a megválaszolt kérdéseid között ez a lista tetején virít, mert valaki új hozzászólást írt. De nem fog érdekelni, mert nincs sok közöd hozzám. Téged nem érint a téma, Neked ez felejthető, van életed a fórumon kívül is, ami nem az érintett témák körül forog.

Ami zavar, leginkább, hogy megfeledkezel, nem mindenki a te életedet éli és nem az a sztenderd. A te problémáid és az Én problémáim köszöntő viszonyban sincsenek. Te szembe sem találod magad egy rakat olyan dologgal, ami engem (és sokan másokat) hátráltat az életben, mert Neked nem is kell, kiváltságaidnál fogva, foglalkozni a szóban forgó problémákkal.

Épp ezért, most már sokadszorra írom: ne akard megmondani nekem, mi az igazság és mi a valóság. Te, akinek a lábai előtt hever a társadalom és akit a patriarchátus lépten-nyomon igazol, kielégít, bátorít, bevéd. Te, iskolázott, családos, fehér, heteró, cisz férfiként ne akard Nekem megmondani, mit hogyan kéne gondolnom, miről mi kéne hogy legyen a véleményem, mihez hogyan kéne állnom. Mit képzelsz, ki vagy te?

2016. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Lecseszel, hogy szexista vagyok, majd ledegradálsz egy "iskolázott, családos, fehér, hetero, cisz férfivé, akinek a lábai előtt hever a társadalom és akit a patriarchátus lépten-nyomon igazol, kielégít, bátorít, bevéd."-féle sztereotípiává?

Nem gondolhatod komolyan, hogy a "vélt kézlevágás bűnét épp kézlevágással büntetnéd", vagy talán mégis?


"Mit képzelsz, ki vagy te?"

Egy átlag srác vagyok, aki jobb ember nálad, de ezt már megírtam.

Ellenben a vita tényleg nagyon aláment egy színvonalnak, amit tényleg nem szerettem volna, így bármit is mondanál még, tied lehet a végszó.

Többet nem írok a kérdésben.


Egy kérésem azonban lenne hozzád búcsúzóul: Mutasd meg a párbeszédünket bármelyik ismerősödnek és kérdezd meg az őszinte véleményét.


P.S: Ezt írtad még: "Elejétől a végéig, mindösszesen egyetlen olyan félmondat hagyta el a "szádat", aminek igazságtartalma van."

Csak poénból, ide másolok 2 dolgot is, ami igaz és ezzel agyonvertem a vádat. Ezt tényleg csak a poén kedvéért teszem most:

1 - Amit mondani szeretnék még, hogy ha zenét hallgatok, rohadtul nem érdekel a szöveg. Nem azért fogom szeretni/nem szeretni, mert a szövege szexista/nőpárti.

2 - Elég fura számomra egy egész nemet elítélni.

2016. febr. 14. 16:37
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
#13 [link]
2016. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!