Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus pár lakna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus pár lakna együtt szub férfival így?

Figyelt kérdés

- külön szobája van mindhárom személynek


- a férfi nem érintkezik szexuálisan a nőkkel, nem nézi őket, nem vesz részt semmilyen formában a pár szexuális életében


- a férfi takarít, mos, súrol, megjavít, szóval elvégez minden hagyományosan női és férfi munkát a házban/lakásban, ezek teljesen rá maradnak, az ő dolga


- a közösségben "nőuralom" van, a nők utasíthatják, irányíthatják, korlátozhatják, ellenőrizhatik, (ki)használhatják a férfit (akár egy Úrnő-szolga kapcsolat szexmentes része, ami a nőknek valóban kellemesebbé teszi az életét, tényleg hasznos szolgálat)


- a nők "írják" a házirendet, a férfi számára kötelező szabályokat


- a férfi nem titkolt szerepe az, hogy a nők életét kényelmesebbé, könnyebbé tegye, így egymással és a kapcsolatukkal tudjanak foglalkozni, és kiteljesedni


Szívesen olvasnám nők vagy párok gondolatait, érveit és ellenérveit, vagy bármi megjegyzést.


2016. márc. 6. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Egy klasszikussal élve:


[link]

2016. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VirágésBence ***** válasza:
37%
Ha nekik jól esik...
2016. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem olyan szinten hidegen hagy a gondolat, hogy egy férfi (vagy egyáltalán bárki) csináljon úgy, mintha a szolgám lenne, hogy egyáltalán nem tudom magam beleélni a gondolatba.

Nem akarnám, kellemetlen lenne.


De mondjuk képzeld el, hogy te pl szeretnéd, ha veled ezt egy meleg srác csinálná?

Kellemetlen lenne mi?

Gondoltam.


Akkor jövök ki a legjobban a férfiakkal, ha felém semmi ilyen titkos perverziója nincs.

2016. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez mindenkinek jó , akkor egi.
2016. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biszex lányoknak talán bejönne, bár kétlem.
2016. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Hahaha. Férfiak, fogjátok már fel, hogy egy leszbikus sosem fog belőletek kérni. :P
2016. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biszex lányoknak kellett volna kiírni a kérdést.
2016. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát ahogy értem, a kérdező egyébként nem akar semmi szexuális viszonyt, szóval írhatja leszbikusoknak.


Egyébként persze, mindenféle vágynak és perverziónak akad partnere a világban, biztos vagyok benne, hogy lenne, aki szívesen belemenne egy ilyen együttélésben.


(A leírásban amúgy gondolom úgy értetted, a párnak közös szobája lenne?)

2016. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék ilyen férfival lakni, pláne azt nem szeretném, hogy a rabszolgám legyen.
2016. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!