Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy hetero férfi miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero férfi miért nem képes felfogni ha egy nő aki megtetszik neki azt mondja h leszbikus?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy a van párom. - vagy - Tartós kapcsolatban vagyok. Miért nem jobb válasz? - ha sokszor ez is a helyzet. Mind előjönni itthon, a leszbikus vagyok, nem érdekelsz témával.


"Kint" meg mondani is kulturáltabban szokták, 9+ év 70+ hónap kinti múlttal mondom. Ráadásul négy kinti városban ebbe belefutva.


És sok pasi különösen vonzónak tartja a dekoratív leszbikusokat vagy kicsit fiús de még lányos lányokat, tudat alatt is. - és ez azt kell hogy mondjam természetes.


társadalom érettségén mind a két oldalon lehet bőven csiszolni.


bi pasi London/Budapest + Amszterdam+Hamburg+Bécs+Berlin

2016. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Minap láttam egy 98+% leszbi, miniszoknyás modell szépséget trolira várva, nem zargattam. Mert van szemem hozzá, és ahhoz is, hogy nem úgy nézet vissza, hogy nem érdekelné egy kapcsolat velem. Amúgy pont ők akik nem csinálnak anyagi hasznot a szépségükből. Max. mint recepciós például.

Nem mintha így éppen igaz TfL buszmegállóban megismerve lett volna anno, a két doktorival rendelkező (ott) helyi, és szebb lány exem. (5+ év, és mellettem nőt fel pedig már inkább nő mint lány korban volt. Egyke, és sokáig otthon élt.)

2016. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

# 12


??? :D Ez csak szerintem zagyvaság? :D


Részekre szedem, amit megértettem xD


"Minap láttam egy 98+% leszbi, miniszoknyás modell szépséget trolira várva, nem zargattam. Mert van szemem hozzá, és ahhoz is, hogy nem úgy nézet vissza, hogy nem érdekelné egy kapcsolat velem. "


Egy a szavaiddal élve "98+%"-os leszbikus nő, nem fog úgy rádnézni, mint aki akarna tőled bármit is. :D Vagy nem leszbi, mint ahogy te azt csodálatosan megállapítottad, vagy nagyon benéztél valamit.. :D


"Amúgy pont ők akik nem csinálnak anyagi hasznot a szépségükből. Max. mint recepciós például. " Ez hogy jön ide? Biztos..


"Nem mintha így éppen igaz TfL buszmegállóban megismerve lett volna anno, a két doktorival rendelkező (ott) helyi, és szebb lány exem. (5+ év, és mellettem nőt fel pedig már inkább nő mint lány korban volt. Egyke, és sokáig otthon élt.)"


Miafa**omvan? :D

2016. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Volt egy exem aki szebb volt mint ez a nő, és Londonban buszmegállóban ismerkedünk össze, az amúgy brit felső-középosztály béli lány volt ...


70+ hónap angol nyelv magyar nélkül 9 év alatt, hagyhat némi nyomot, ha csak max. olvasol magyarul és nem beszélsz vagy írsz magyarul. Birminghami magyarokról nem írnék rosszat, de Londonban mint a tűzet kerülni kell a magyarokat a lengyelekkel együtt. Sajnos. Bár van még az 54% közel 200 náció ((~196-198)-2) és 46%-ban a brit nációk.


Mondtam 2% hogy hetero volt a nő. ;) Több mint negyed évszázada foglakoztat a "másság" kérdése komolyan és mélyen vizsgálva. - vicces a megfogalmazás mélyen. ;)

2016. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12"


Azt hittem hogy ennyire fáradt vagyok.

De ezek szerint nem csak én nem értettem.

2016. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én például szerelmes vagyok egy lányba, aki leszbikus kapcsolatban él. (Nem tudom biztosra, de talán biszexuális) Viszont nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Keresem a társaságát, kedveskedek neki. Egész nap ő jár a fejemben, nem olyan egyszerű igronálni az érzéseim.
2020. márc. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!