Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges, hogy mégsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mégsem vagyok leszbikus?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel mostanaban sokat talalkozgatok, ő leszbikus és ugy tudja, hogy én is. Megvolt pár randi, elso csok, kezenfogva setalas stb.. Azonban azt hiszem hogy nem vagyok szerelmes belé. Neha valamit erzek, de olyan erdekes az egesz, a dolog kezd komolyabbra fordulni, es nem akarom megbantani hogyha esetleg kinőnék a leszbikussagbol. Az a helyzet hogy baratnoim beszeltek velem, hogy nem valoszinu e az h csak egy masik baratnom miatt lettem leszbikus, ezt ugy ertem, hogy ő is leszbikus es mindig osztonzott ra h valaljam fel magam mert ez jo stb es felerosodott bennem ez az egesz dolog, aztan jott a baratnom akivel most egyutt vagyok.

Teljesen megvagyok zavarodva, hogy mit kene tennem, mert valamilyen szinten teljes igazsagot adok a baratnoimnek, viszont ezelott meg nem volt sem pasim sem baratnom, szoval lehet h ez is befolyasolhat. Velemeny?



2016. márc. 9. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy adott nemhez vonzódsz, még nem fogod minden tagját vonzónak találni. Lehet, hogy csak vele nem működik a kémia, és ennyi. Nem az jelenti azt, hogy mégsem vagy meleg, ha nem akarsz egy adott lánnyal lenni, hanem az, ha konkrétan fiúval akarsz lenni (de persze még akkor is lehet, hogy biszex vagy).

Amúgy szerintem legyél őszinte és mondd el neki, hogy nem vagy biztos az érzéseidben, aztán együtt megbeszélitek, mi legyen. Ne érezze azt, hogy minden jó úton halad, miközben valójában marhára nem... Borzalmas érzés, ha valakit csak áltatnak. Ha rosszul is esik neki, inkább essetek túl rajta most, később csak még rosszabbul esne.

2016. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte a kislánnyal, nem kell bántónak lenni, de simán elmondhatod, hogy nincs meg a szikra, nem érzed, hogy lehet köztetek szerelem, és sajnálod. Nyilván örülni nem fog, de jelenleg csak játszol vele.

Lehet, hogy nem vagy leszbikus, de ennek ehhez a helyzethez nincs semmi köze. Gondolod, hogy a heteró nők minden pasasba beleszeretnek, aki szembejön? Te ezt tapasztalod magadon? Egyáltalán volt már olyan, hogy szexuálisan vonzódtál valakihez?

Nem kell lefeküdni senkivel ahhoz, hogy tudd, férfi vagy nő kell-e neked. Ha tetszenek a férfiak, akkor biszex vagy hetero vagy, ha más lányok a barátnődön kívül tetszenek, attól még ugyanúgy lehetsz leszbikus. Szerintem zárd most le ezt a témát a jelenlegivel, és jegeld az egész párkapcsolatosdit. Majd akkor, ha valaki tényleg érdekel. Ennek semmi értelme nincs, amit most csinálsz.

2016. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Velem is volt már olyan, hogy egy másik leszbikus barátnőm próbálozott be, viszont nekem egyáltalán nem volt vonzó (szép volt, meg minden, de úgy semmi kémia nem volt részemről),pedig próbálkoztam, szegény elég sokat sírt miattam elmondása szerint, mert belém szeretett. Pedig nem csináltam semmit nagyon.

De világ életemben csak lányokba szerettem bele és azóta megtaláltam azt, akit igazán szerethetek. :)


Szóval nem feltétlen kell arra gondolni, hogy nem vagy leszbikus. Akkor kell, ha fiú tetszik meg.

2016. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!