Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyukám leszbikus kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám leszbikus kapcsolatban van, de próbálja titkolni előttem. Miért? 19/L

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőjétől tudom, mert azt hitte, hogy én tudok róla és elkezdett róla beszélni amikor összefutottam vele... Rosszul esett, hogy eltitkolta előttem, pedig én azt hittem, hogy mi mindent megosztunk egymással. :( Nem haragszom rá, sőt elfogadom és szívesen megismerném akivel együtt van. Most mit csináljak?
2016. márc. 20. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Leszbikus nem lehet mert akkor te sem lennel max bi!
2016. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen beszéld meg vele :) Szerintem az lehet a pakliban, hogy nem merte ráerőltetni ezt a "terhet", attól félt nem fogadnád jól. Tényleg érdemes lenne felvezetned a témát, valami nyugisabb pillanatban, hogy mit hallottál, és még mielőtt bármi szólhatna, győzd meg róla, hogy maximálisan elfogadod őt most is, úgy ahogyan eddig. Ez azért fontos, mert lehet hirtelen dagadni fog, összevesztek, bár nem tudom milyen anyukád :). Aztán a többi jön magától, lehet tényleg csak kamu a sztori, bár nem tudom ki "viccelődne" ilyennel.
2016. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta hogy leszbikus, csak leszbikus kapcsolatban van...Beszéld meg vele:)
2016. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!