Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor lehetek benne biztos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehetek benne biztos, hogy túlléptem a barátnőmön és hogyan tovább?

Figyelt kérdés
(Kategória:)) Szóval én szakítottam, kicsit büszke is vagyok magamra mert már rég kellett volna csak mindig probáltuk helyrehozni azt ami nem működött és sajnos sokáig húztuk mar voltak durva dolgok de megmertem lépni. Természetesen attól hiányzik mert egy bizonyos szeretetet érzek felé de ennyi. Viszont érzem már a pozitívumait is a dolognak, hogy nincs állandó idegeskedés, nem veszekszek senkivel (szebb vagyok :D) stb., de azért érzem azt az űrt is mert 1 évig vele voltam és most nem törődik velem senki úgy bár a barátaim mellettem vannak de az nem olyan :) Viszont a képeket nem vagyok még képes kitörölni és az emlékeket eltűntetni, míg ő minden kis kacatot ideadott ami hozzám köti és mindenhonnan eltiltott magától (amit megértek én soha nem zaklatnám). Viszont nem tudom- már rég volt szakításom-, hogy mikor szabadulok meg ettől, mert van hogy nagyon boldog vagyok, de vannak napok amikor még magam alatt vagyok. Tudom, hogy ilyenkor vannak bevált praktikák stb, de inkább a tapasztalatok érdekelnek, igazából ez is emberfüggő tudom, de valahogy jól esne olvasni :)

2016. márc. 31. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Első lépésként minden képet, amin ő van vagy ti ketten vagytok ki kell dobni. Ugyanígy a levelekkel, emailekkel és sms-ekkel. Persze ezzel nem mindenki ért egyet, de nekem ez mindig bevált eddig. Ha akarom sem tudom nézegetni. FB-ről is törölni kell a kapcsolatot, ha van. Aómúgy meg azokat az órákat (ha vannak ilyenek) amiket eddig együtt töltöttetek, valami mással kitölteni, sporttal vagy hobbival, akár társasággal is. Így kevesebb idő marad a múlton való merengésre...
2016. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tapasztaltam, hogy a továbblépés egy következő stabil kapcsolatban következik be, ott sem rögtön az elején.

Addig meg érdemes a "kacatokat" összeszedni egy dobozba, és valami oly helyen elhelyezni, ahol még "véletlenül" sem pislant rá az ember. A képek is mehetnek pendrájvra, s a dobozba. Aztán meg a társaságban eltöltött idő, az érdekes programok feledtetnek.

Bátorkodtam válaszolni, mivel véleményem szerint ez (Kategória:)) független.

2016. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen eddig ezeket csináltam én is. Bár képeket nem nezegetem csak egyszeruen ha törölnöm kell akkor látom majd. Plusz az egy nap lenne mert több ezer kép között vannak elvétve. :/
2016. márc. 31. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj sokat a szabadban lenni, úgyis itt a tavasz. :)


És csinálj sok közös programot a barátaiddal és keress olyan hobbit ami eltereli a figyelmedet. :)

2016. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szakítás utáni állapot is tulajdonképpen egy gyász folyamat. Ezt meg kell élni, mind az öt szakaszát. Te most valahol a 4. szakaszban lehetsz, itt már azért csökken a fájdalom, de néha még felerősödhet, és ez teljesen rendben van, ez az elfogadás előkészítése. Egyszerűen csak éld meg, ne akarj túl lenni rajta, ne dobáld ki az emlékeket, hiszen ez a kapcsolat is az életed része volt, szép emlékeid is vannak és ne felejtsd el, hogy ez a kapcsolat és építette a jelenlegi személyiséged. Általa szereztél sok olyan tapasztalatot, élményt, amit mással nem, vagy nem ilyen formában sikerült volna. Ez is egy tanítás volt, ha úgy tetszik.Egyszerűen csak éld meg az érzéseid és ne siettess semmit. Hamarosan elérkezik az elfogadás időszaka is.
2016. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!