Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket bántanak/bántottak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket bántanak/bántottak a suliban?

Figyelt kérdés

Senki nem tud semmit nem reklámozom a dolgot de a "kinézetem azt sugallja"....e miatt bántanak azt akarják hogy bevalljam(ezt tudom,folyton ezt mondják!)de nem foglalkozom vele és tetlegeségig fajultak a dolgok.

Az ügyben történtek lépések be lett vonva ófő.,védőnő és akik csak kell.

A lényeg hogy az lenne kérdésem hogy az érzelmi részén hogy léphetnék túl?ha valakivel történt ilyen ő hogy tette túl magát rajta?

16/LL

(tudom fiatal vagyok de nem azért írtam ki a kérdést hogy erre reagáljon mindenki ha tudtok kérlek segítsetek!köszönöm)



2016. ápr. 14. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem ofő kérdése, hanem rendőrség. Zaklatás is bűncselekmény, ha meg több is történt, akkor különösen. Ne hezitálj, ez nem vicc.
2016. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Jól írja az 1-es azonnal szólj a rendőrségnek, senkinek sincs joga a másikat bántani azért mert más a szexuális irányultsága!
2016. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Így van, ez már elég komoly dolognak tűnik.


Szüleid hogyan állnak a dologhoz?

Egyébként ez lehet nem szimpatikus hozzáállás másoknak, de ha nagyon nem lehet helyrehozni a dolgokat, akkor érdemes lenne másik iskolán elgondolkodni és ott tisztalappal kezdeni. De előtte venni kell egy nagy levegőt és megtanulni kezelni a beszólogatásokat, már csírájában elfojtani a dolgokat.

Ha akarsz írhatsz privátot, hátha többet is írsz a dolgokról, meg hogy végeredményben hogyan fajulhattak el idáig a dolgok :(

2016. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A rendőrségről le lettünk beszélve mondván "nem akkora itt a baj" a suli védeni akarja a jó hírét de még mindig benne van a pakliban ha még történik valami.

A suli váltás is szóba jött de arról egyelőre még nem akarok hallani...hülyének néz mindenki miatta de akkor úgy érezném feladtam vagy nem tudom mert amúgy magát a sulit és a szakmát szeretem.

2016. ápr. 14. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szólj az igazgatónak, hogy csináljon valamit, ha nem akarja az iskola hírnevét veszélyeztetni, sokkal fontosabb vagy mint a sulid!
2016. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nálam elég elfogadó volt a közeg és a barátim ugrottak elsőként ha bármi is ilyen történt (mondjuk nem volt rá szükségem, hogy megvédjenek.)

Én elég lázadó, erős személyiség vagyok szóval gyakran úgy reagáltam rá, hogy "igen és?". A lányok részéről volt a legviccesebb ha olyannal jöttek, hogy biztos rájuk hajtanék. Elég lereagálni azzal, hogy bocs, de nem vagy az esetem.

Védd meg magad és ne engedd, hogy felbőszítsenek. Hidegvér. Légy toleráns. "Neked ez mért fáj? - Mert undorító. "Rendben, elfogadóm, hogy mások vagyunk, nekem is van ami nem tetszik benned mégsem szólok be, megbántottalak valamivel? Mert ha igen bocsánatot kérek, de örülnék ha békén hagynál most már mert elég szitukat nyomsz le."

Lehet keményebben, finomabban. De az értelmes beszéd néha segít. Ha kimondatlanul is őt állítod be hülyének talán kellemetlennek érezné.

Bár itt tettlegesség is volt, az már megint egy teljesen más történet ha nem tudod megbeszélni velük a dolgot normálisan.

Légy erős. Ne hagyd magad, önvédelmi sport (aikido jó lenne).

Lehet rendőrt hívni, másik suliba menni de vagy belátóbb emberekkel találkozol vagy nem. Ha nem tudod kezelni a helyzetet és máshol is ilyen lesz semmire se mentél. Se a suli váltással se a rendőrökkel. Mert lehet utóbbi miatt békén hagynak ideid-óráig de ez megtörténhet máshol is másokkal.

Tanuld meg megvédeni magad testileg-lelkileg. Vállald fel magad és még ha nagyon nehéz is legyél toleráns.

Az ilyen esetekben az egyetlen ami segíthet ha elég erőssé válsz és emberségesebbé mint ők.

2016. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat nagyon jó érzés hogy segítettek!:)
2016. ápr. 14. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon szívesen! :)


És sok kitartást kívánok és ne hagyd magad! :))

2016. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Ez iskolai dolog igaz?

Abban nem a tanárok, vagy egyéb felnőttek segítenek.

Abban az, hogy aki neked beszól, mindet egyesével megvered. Soha többet nem mernek neked szólni.

2016. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok jó választ kaptál, de én elmondom azt a nem szép, de őszinte dolgot.., hogy..

Én ennyi idősen valószínűleg meghajlottam volna. A könnyebbik út (vagy annak látszó), hogy a stílusodon "heterósítasz", kicsit alkalmazkodsz.. Attól még magánéletedben azt csinálsz amit akarsz.. Tudom nem a legjobb megoldás, de a gimi nagyon pokoli tud lenni. Egyetemen meg utána már kibontakozhatsz.. :)

2016. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!