Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogy álltok az ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy álltok az ismerkedéssel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nehéznek tűnik :D mármint, így online nem jártam még sikerrel, a való életben a baráti körömmel találkozok leginkább, nem járkálok el olyan helyekre, ahol hú, de sokat ismerkedhetnék. Plusz van bennem egy kis gátlás, mert nem szeretnék tolakodó lenni, illetve félek a reakcióktól... ti hogy álltok a dologgal?

20/L/L



2016. máj. 13. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sehogy!!!! Nekem nem megy ez az ismerkedès dolog,szîvás melegnek lenni,utálom ezt az egèszet !!!!!L
2016. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit akarok. Egy kis kalandra, akár barátság extrákkal dologra bármikor össze lehet szedni a megfelelő lányt, viszont jó barátnőt nagyon nehéz találni. Barátnő szó alatt értettem a barát, aki nő típust, illetve a csajom típust is. Barátnőt, akivel randiznék elég nehéz találni, de nem lehetetlen. Online tényleg könnyebb, bár nekem nem akadály, hogy a való életben is odalépjek egy szimpatikus lányhoz, mert félek, hogy mi van, ha Ő az igazi és elszalasztom :D

Amúgy Írjatok rám bátran, barátkozás, illetve ismerkedés céljából is. :)

19/l/l

2016. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is csak interneten tudok ismerkedni, mert nem nagyon ismerek olyan lány akit vonzódna a lányokhoz (is), aki meg mégis annak meg van barátnője vagy nem szeretne kapcsolatot.Interneten meg akiket megismerek azokról a végén kiderül hogy fiú és csak fehérneműs képekre hajt, a másik fele meg az ország másik felé lakik.

18/L/L

2016. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En.mar kezdem feladni. 1, Mert neten az ismerkedes elso 2 hetben tok happy majd jon a tali lebeszelese. Megvan az idopont. Aztan ha halaszt is rajta a csaj vegul lemondja. Vagy el se kon a talira.

2, sok csaj nem mit akar valojaban

3, kepcsere utan nincs meg a kozos szimpatia

4, messze lakik. (en pl Gy-M-S megyebol irok) kozlom h hol lakok de olyan is ir aki az orszag masik vegen lakik. de annak nem latom ertelmet. tapasztalat.

2016. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem is eléggé nehéz sőt szinte veszett ügynek tűnik._.

Vannak erre is oldalak ugye.. de a többsége meg akik fent szoktak lenni rajta akkora kamuk. >>

És akkor nagy nehezen találsz egy olyan valakit erre vagy kiderülnek dolgok vagy csak nem passzoltok össze.

De már kínomba nevetni se tudok az egészen:'D

Pláne mert az emberek többsége nm vállalja fel ,a világ előtt,hogy mi a helyzet.. Így esélyed sincs még kint a való életbe se ismerkedni.. Úgyhogy az összes előző "sorstársamhoz" csatlakozok. xD

De aki gondolja írhat. Mert az ember komolyat keres ugyebár..~


22/L

2016. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!