Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok ti elítélitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok ti elítélitek a biszex lányokat?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy inkább kerülik az olyan lányoka, kapcsolatot sem szeretnének velük,mert hogy nem megbízhatóak, vagy egyéb okok.

Ez mennyire igaz a többségre?

Én bi vagyok viszont sráccal nem tudnék elképzelni egy hosszú kapcsolatot.



2016. máj. 26. 21:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
93%
Én ezt nem értem. Olyan sokan írják, hogy a bi csaj csak szexre jó, majd lesz pasija. Egyéntől függ. Én pl bi vagyok, még fiatal, nem kell szex, talán csók se, hiszen csak 14 leszek és ilyenkor ez a normális. Úgy vagyok vele, hogy a szerelemben nem számít a nem. Én pl inkább lányokkal tudnám magam elképzelni kézen fogva, összebújva, stb. Persze a családom ki lenne akadva, de nyílt titok. Ha valaki megkérdi, nem titkolom. Mióta elmondtam a 3 "bff"-emnek, távolságtartóak lettek velem szemben. Ha nem volt ott a könyvem a suliban, azt hitték szándékosan, csak hogy közelebb hajolhassak, ha egy köszönet mellé írtam, hogy imádom őt, rögtön rákérdezett, hogy ugye nem 'úgy' imádom... Nagyon rosszul esik és így csak a nővéremben bízhatok, aki szerintem tudja rólam, de nem mondta, hogy zavarja.
2016. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok biszexuális, de konkrétan lehetetlen lehet úgy letelepedni valakivel, hogy ne fújjogjanak meg.

Ha egy biszex lány vagy és mondjuk összeházasodsz egy pasival; "jaj, végig hetero volt, csak kísérletezgetett, de kis aranyos"

Ha egy nő mellett éli le az életét; "csak titkolni próbálta a pasikkal, hogy leszbikus, csak alibik voltak"


Prince halálakorvolt egy cikk, amiben konkrétan az volt, hogy "biszexuálisnak vallotta magát, de végül abbahagyta a kicsapongó életmódot". WTF

2016. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
73%
Az utolsó megmondta a frankót! Teljes mértékben igaza van.
2016. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!