Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek van benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek van benne valami, vagy ez totál marhaság ( csak kíváncsiság ;D )?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, hogy akinek a gyűrűs ujja hosszabb, mint a mutató ujja, abban állítólag több tesztoszteron van és gyakrabb fordulnak körükbe elő leszbikusok. Nos, én leszbikus lány vagyok és jóval hosszabb a gyűrűs ujjam, de ez szerintem csak véletlen. Szerintetek? :D


19/L



2016. máj. 27. 00:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is hosszabb a gyűrűs ujjam, mint a mutatóujjam, de hogy lehetnék leszbikus férfiként? :D
2016. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

#1: te se figyeltél biológia órán, a férfiakban természetes hogy tesztoszteronból több van:D


Amúgy szerintem biztos nem igaz mindenkire, volt már itt az oldalon kutatás ebben a témában és voltak cáfoló adatok.

2016. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a hír igaz. Nem is hír, hanem tudományos vizsgálatokon alapuló igazság. Persze lehetnek és bizonyára vannak kivételek.
2016. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
#2: sorry, megyek is aludni, álmos vagyok. :D
2016. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Mit keresnek ebben a témában férfiak? Pláne, minek okoskodnak itt? :D

Jólvan :D Szerintem mindenki menjen aludni :D Csak én e-nelkül nem tudtam lefeküdni.

2016. máj. 27. 00:43
 6/31 anonim ***** válasza:

Nos, nekem is kicsivel hosszabb a gyűrűs ujjam a mutatónál és van némi biszex hajlamom. :D

Ettől függetlenül szerintem nem túl hiteles ez az állítás. :)

22L

2016. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
hát én eléggé fiús lány vagyok meg meleg is és a mutatóujjam a hosszabb x)
2016. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem vagy fél centivel hosszabb a mutatóujjam, pedig tuti nem vagyok hetero :D.
2016. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nekem totál egyforma méretűek.
2016. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg lehet kérdezni:

Mindig is a lányok tetszettek vagy rossz élményed volt pasikkal és utána lettél leszbi?

2016. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!