Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek van benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek van benne valami, vagy ez totál marhaság ( csak kíváncsiság ;D )?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, hogy akinek a gyűrűs ujja hosszabb, mint a mutató ujja, abban állítólag több tesztoszteron van és gyakrabb fordulnak körükbe elő leszbikusok. Nos, én leszbikus lány vagyok és jóval hosszabb a gyűrűs ujjam, de ez szerintem csak véletlen. Szerintetek? :D


19/L



2016. máj. 27. 00:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


A mutatóujjam a hosszabb pedig mindig csak a lányok felé mutatok vele😇


De egyébként ha már közvéleménykutatás és leszbi jelek,akkor ki mit gondol arról a híres féloldalas mosolyról?sok helyen olvastam már de nem tudom vizualizálni. Én azt hittem csak az arcberendezésem miatt vigyorgok így,de ki tudja😊


Tényleg lenne külön leszbi-mosoly?


21/LL

2016. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
46%
Ez tényleg egy pasas keze xDDD
2016. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy utolsó :D Nem tehetek róla, hogy ilyen kezekkel születtem én szeretem őket :D


Hát valószínűleg hülyeség, nem is értem honnan vettek ilyet vagy miből jöttek erre a megállapításra. :D Igazából apa jött oda hozzám ezzel és mindenkinek meg kellett nézi a kezét, hogy milyen, és mind a 2 fiú testvéremnek hosszabb a gyűrűs ujja, anyának a mutató a hosszabb és apának is a gyűrűs :D Meg nekem is :D

2016. máj. 27. 17:51
 24/31 A kérdező kommentje:

Határtalan kedvességetek :D


18# milyen leszbi mosoly? Erről még nem hallottam. :D

2016. máj. 27. 17:52
 25/31 anonim ***** válasza:
Leszbi-mosoly :D Ez jó, ezt nem is hallottam még. Képet tudnátok mutatni milyenre gondoltok?
2016. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igen igen KEPET! :D
2016. máj. 28. 00:11
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem engedném meg ilyen kézzel, hogy rámarkolj a farkamra. :D
2016. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nyugi nem kell ennyire kétségbeesni, nem vagy valami érdekfeszítő :D !Egyébként se tudom, még mindig, hogy mit erőlködsz ebben a kategóriában.
2016. máj. 28. 10:19
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, tényleg így van. Nekünk ezt az egyetemen tanították evolúciós pszichológia kurzuson. :)

Viszont nem azt jelenti, hogy jelenleg több benned a tesztoszteron, hanem azt, hogy a magzati fejlődés során tobb tesztoszteron-hatás ért, ami az agyfejlődést is befolyásolta.

2016. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hozzátenném, hogy a kutatások inkább azt támasztják alá, hogy a homoszexuális férfiaknál gyakoribb az egyébként nőkre jellemző ujjarány, leszbikus nőknél viszont nincs különbség a heteroszexuális nőkhöz képest.

Ha valakit érdekel... :


[link]

2016. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!