Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A kérdés főleg a Melegekhez/Le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés főleg a Melegekhez/Leszbikusokhoz szól. Mikor jöttél rá hogy a saját nemedhez vonzódsz? Hogy/mennyi idő alatt tudtad elfogadni magad ezzel együtt? Ha felvállalod akkor hogy reagált rá a környezeted?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.

2016. máj. 27. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12-13 évesen azt hittem mindkét nem vonz, egészen 20 éves koromig. Aztán beleszerettem egy nőbe és akkor tudatosult bennem, hogy hiába áltattam magam azzal, hogy úgyis férfi mellett fogok kikötni, nem ez történt. Sosem volt azzal gondom, hogy magam elfogadjam, nekem ez normalis volt az első pillanattól kezdve. A barataim teljesen normálisan reagáltak, támogatnak, de a szüleim kiakadtak, nem beszélnek erről. 23 évesen mondtam el nekik. 25/L
2016. máj. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

24 eves vagyok. Eleg fius (felnyirt fekete festett haj, van.egy tetovalasom, fiusan oltozkodok) Szerintem.nekem.nagyon nsm kell semmit sem mondamom, mert hamar levagjak rolam. Elofordult az, hogy fiunak neztek nem egyszer.

Noies lany keresek magam melle, var az ismerkedee nem.nagyon megy mindig melle fogok. Itthon tudjak rolam, de komoly kapcsolatom meg nem volt szoval meg nem hoztam haza senkit. Latszolag elfogadtak, de nem nagyon tema ez itthon.

2016. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13 évesen, a mai napig nem tudtam elfogadni 21f az kemény 8 év
2016. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 voltam mikor rájöttem, és 15 évesen vállaltam fel Anyukám elött, és a legjobb barátnőm előtt! Jól fogadták, elfogadják, hogy más vagyok. :)
2016. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

És 16/L

2016. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!