Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudhatná valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatná valaki, hogy a saját neméhez vonzódik, ha még nem próbálta ki?

Figyelt kérdés

Gondolok itt éppen magamra :D


Iszonyatosan vonzanak a lányok. Velük fantáziálok, és tetszenek nők is, de eddig egyszer csókolóztam lánnyal, és bár megőrültem azért a csókért, nem tudom biztosan állítani, hogy ez tapasztalatnak számít. Szerintetek?


Mi a véleményetek erről?


19/L



2016. máj. 30. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szeirintem egész jó úton haladsz ;)
2016. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek biztos jelek,nekem elhiheted.:)21/L
2016. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Saját történet aki ráér? :/
2016. máj. 30. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez.:D Pont ezen a kérdésen agyaltam valamelyik nap. Mármint, az biztos, hogy vonzódom a lányokhoz, csak odáig még nem jutottam el, hogy na uccu neki megyünk csajozni, vagy valami. Fiúkhoz iiiis... mármint, talán, majd, esetleg, de most nagyon rá van állva az agyam a lányokra. Nem volt még kapcsolatom, és elég sanszos, hogy barátnőm lesz előbb.:) 20L
2016. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tök hülyeség, amit írsz :D Az ember tudja, hogy melyik nemhez vonzódik, mert a vonzalmat megtapasztalja. Ahhoz, hogy valamire vágyj, akard, még nem kell az, hogy korábban megtedd. Ennyi erővel az összes hetero se tudná, hogy hetero, egészen addig, amíg nincs konkrét szexuális tapasztalata valakivel, nem?
2016. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell tapasztalat, hogy vonzalmat érezz. Sokan azért kötik ezt mégis hozzá, mert gyakran az emberek, ha megkérdőjelezik magukat - adott esetben a szexualitásukat -, akkor nagyon belezavarodnak és van, akinek ezt tapasztalatokkal sikerül tisztáznia magában. Megint másnak meg magától kristályosodik ki a kép és az idő segít. Egyénfüggő.
2016. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mert honnan tudom, hogy ez nem csak kíváncsiság, hanem valódi érzések?
2016. máj. 30. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már felteszed a kérdést, akkor csak kíváncsiság.

Ha igazi érzések lennének mögötte, tudnád kérdés nélkül is.

2016. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha majd szerelmes leszel, megtudod. Én legalábbis egész addig mentegettem magam, hogy ez csak kíváncsiság, meg feltűnősködés, amíg nem találkoztam azzal a nővel, aki egy pillantásával el tudta érni, hogy beinduljak.
2016. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!