Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A homoszexualitás öröklődhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás öröklődhet?

Figyelt kérdés
A lányokhoz vonzódom inkább és van anyai ágon egy rokonom aki idősebb nálam 20 évvel és ő is a lányokat szereti. Csak nem tudom hogy ez véletlen vagy örököltem ezt a tulajdonságot.
2016. jún. 17. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Például két azonos nemű embernek mindig homoszexuális gyereke fog születni.
2016. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi biológus tanonc nekem az az álláspont tűnik a legelfogadhatóbbnak, hogy HAJLAMOT lehet rá örökölni, de pszichológiai behatások kellenek ahhoz, hogy végül ez "kialakuljon" valakinél.


viszont a témában rengeteg kérdés nyitott. mint bi, alapjaiban más szemszögből szoktam vizsgálni a kérdést és már csak a létezésem miatt se tudom elképzelni, hogy totálisan genetikai alapú legyen ez a dolog.

2016. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Czeizel szerint hajlamot lehet örökölni, azonosították is a génjét. A hajlamot ki lehet verni az emberből, de egy életre boldogtalan lesz. Olyan ez, mint a balkezességről a jobbra szoktatás. Ügyetlen lesz.
2016. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
yess ! Eredetileg minden nő homokos!Mivel azt a gént minden nő magában hordozza .Csak van akiben felébred ez a hajlam van akiben nem .De volt több szexuális ébredés néven vizsgalat ,és arra jutottak a tudósok hogy minden nő homoszexuális csak nem merik maguknak bevallani.Söt még furább az hogy a nők jobban felizgultak 1 hím álatol mint egy férfitól:)Vagy is van minden nőben zofil hajlam is.
2016. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen erről én is hallottam. Tudósok megnézettek nőkkel gorillapárzási videot, és felizgultak.
2016. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Azért elég bizarr :)Egy majomhoz jobban vonzódnak mint a legjobb kiállású férfihoz:)Ezt még a tudomány sem tudta megmagyarázni:D Itt 2 dolog lehet, a nők közelebb vannak genetikailag a majmokhoz és azért vagy a homokos gének alapjában vége más ferde hajlamot is hordoznak.
2016. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MaryRead ***** válasza:
85%

Ennél nagyobb baromságot el sem tudok képzelni. Komolyan, SEMMI HIVATALOS kutatási eredmény, ami világ szerte elismert lenne, NEM támasztja ezt alá.


Leszbikus vagyok és NINCS leszbikus felmenőm, de még csak bi sem. Akkor én hogy kerültem ide? Eltévedt a gólya, vagy mi?


N/30

2016. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok és miután relatíve le lettem pontozva, kis magyarázatot fűznék a leírtakhoz, mert hangsúlyoznom kellett volna:


Azzal, hogy egy alapvetően pszichológiai szinten eldőlő dolognak tartom a homoszexualitást (és a biszexualitást és a heteroszexualitást és a n+1 féle szexualitást), nem azt állítom, hogy ez egy visszafordítható, önhibán kívüli jelenség. Sokan azért szeretik a genetikai hátteret erőltetni, mert megfoghatóbbnak érzik, mint a pszichológiait.


Pedig ez hatalmas tévedés.


A pszichológiai behatások következtében ugyanúgy strukturális, azaz fizikai változások történnek az agyban. Ezek közül nagyon kevés visszafordítható.


Viszont úgy gondolom, hogy vannak tudósok, akik inkább leegyszerűsítenek problémákat, csak azért, hogy megmagyarázottnak tekinthessék és vannak, akik hajlandóak elfogadni, ha egy-egy kérdés az aktuális kutatási eszközökkel nem megmagyarázható. Én ez utóbbiak közé szeretnék tartozni és ilyen álláspontot képviselek.

2016. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó mit hőbörögsz? AZ x kromoszómában van az a gén ami homoszexualitást okozza ez tudományosan igazolt!!ÉS minden nő hordozza ezt a gént !A férfiak kb 4%..
2016. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fidiota: "A férfiak kb 4%.."


Ja, mert a férfiaknak csak 4%-a hordoz x kromoszómát... lol.

2016. jún. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!