Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés lánynak lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lainbow kérdése:

Milyen érzés lánynak lánnyal lefeküdni? Annyira ki szeretném próbálni! Sajnos nincs erre lehetőségem, de folyton ilyesmiről fantáziálok.

Figyelt kérdés

Valaki? Írjatok üzit! 18/L

Pesti vagyok



2016. jún. 17. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
írtam. 23N, bi
2016. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lányok akiket érdekelne lánnyal,írhattok.
2016. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokban függ a másik lánytól. De álltalában nagyon jó. Könnyebben elengedik magukat és perverzebbek is álltalában.
2016. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Finom érezni a puha idomos testét, a mellét.

Nálunk nincs "nyali" egyikünk sincs oda érte, én farok nélkül is megtudom dugni. :D Ja és ujjazás sincs. Kb. ugyanúgy néz ki mint egy hetero dugás, csak neki kicsit jobban szét kell tegye a lábát. :) Nagyon izgató hogy miközben dugom sóhajtozik a fülembe, hallom mikor elélvez, markolássza a hátamat. Én ezt egész nap tudnám hallgatni. Nyáron elég vicces a helyzet, ugyanis amint egymásra fekszünk folyik rólunk a víz, a hasunk között pedig gyűlik a tócsa. Sokszor a mellünk pukizó hangot ad ki.

2016. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is szívesen kipróbálnám. :) írjatok

19/L/bi

2016. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pedig akikkel eddig beszéltem csak sexet akartak :D Kapcsolatot akarok, de valahogy 2 hét után szóba hozza a másik fél a hármasozást aztán lépek xd Szerintem itt is találsz valakit, vagy ha nem akkor Pesten bármelyik melegbárban 😂😂
2016. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem leszbikusként fantasztikus érzés .Ahogy az egész egy be nem fejezett előjáték ( heterók szemében az ) amint azt hinnéd befejezetetek előről kezdődik az egész :)

Nagyon szeretek adni (persze kapni sem utolsó ) szeretek nyalni ujjazni és mindent amit csak az aktuális partneremnek jó.(jelenleg nincs )

Az egész együttlét tele van erzekiseggel ,mindegy hogy van érzelem vagy sem,de az tuti ha van érzelem az felülmúlhatatlan :)

20L/L butch

2016. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is szívesen kipróbálnám, de nincs rá lehetőségem :/
2022. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!