Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikuskat. Tavolsag egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikuskat. Tavolsag egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nalatok mekkora gond a tavolsag az ismerkedesben? Tobbszor elofordult mar, hogy mdgismertem egy fantasztikus lanyt, az egyetlen gond az volt hogy 60 akar 100 kmre lakott tolem. Ami akar 2-3 ora egy ut.. ez alkalmi szinten elvesz akar 5-6 orat + az utazasi koltsegek. Es akkor arrol nem is beszeltunk, hogy nincs "keznel" a baratno ha szukseg lenne ra. Heti egy talalkozo egy kapcsolatban keves...


Nekem megis csak szinte ilyenre volt lehetosegem, de felek ilyrn kapcsolatba kezdeni a fenti problemak miatt.


Ha voltatok hasonlo helyzetben hogy oldottatok meg? Mik a pozitivumai, jo oldala? Vagy eopen miert ne kezdjek ilyen kapcsolatba?


Bocsi az erthetezlen fogalmazasert, elore is koszonom a valaszaitokat:)


2016. jún. 20. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mit meg nem adnék, ha csak 60 km lenne köztünk párommal... :D
2016. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű dolog.. Sőt embert próbáló szerintem. Meg ha ritkán láthatod csak..

Èn több mint 2 èvig voltam így. Minimum 3 óra volt a távolság ha nem több.

Örültünk ha 1 èvbe 3x találkoztunk. Borzalom amúgy.. De úgy gondolom ez se lehet akadály..mert ha olyan az a valaki ès a kapcsolatotok is olyan amilyen..megèri..mindentèren.

Az ember meg úgyis ott próbálja megoldani a dolgokat ahol lehet. Találkozás terèn is ha minden adott.

Csak nagyon kevès az olyan ember akinek ez megy is.

Èn is mindig kifogom az ilyen eseteket.~

23/L/L

2016. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

300 km van köztünk a párommal. Két éve ismerjük egymást, egy éve vagyunk együtt. Bár az érettségik miatt január óta nem láttam, de most bejelentette, hogy nem jön fel, engem meg nem enged le hozzá... Szóval patt helyzet.


Mindenesetre, ritkán esek szerelembe, de akkor nagyon, úgyhogy igyekszem türelmes lenni. Bár van egy olyan érzésem, hogy akkor nehezen bírnánk ki egymást, ha minden nap egymás nyakán lógnák, szóval egy porszemnyi pozitívum van benne. :)


Va halakik igazán szeretik egymást, akkor kibírják, sőt meg is erősödik a kapcsolat ezzel. Ha nem, érdemes ejteni a gondolatot.

2016. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem az nem gond. Ha szerelem van, akkor az van köztünk is majdnem olyan 100 km volt, de szinte már együtt élünk egy albérletben. Szóval ha olyan a párod, hogy komoly a kapcsolat és megvan az a kötelék, akkor sima ügy. :) Nem lesz könnyű az eleje, az biztos, főleg ha fülig szerelmesek vagytok egymásba, de úgy gondolom, hogy lehet áldozatokat hozni egy komoly kapcsolatért, vagy épp az igazi társadért.

19/L

2016. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Az exemmel 800 km volt köztünk. Ezért is lett vége a kapcsolatunknak nagyon hamar. Így is szeretjük egymást, de sajnos nem lehetünk együtt.
2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 200 km távolság van de működik, tény, hogy vannak piszok nehéz időszakok,de nem lehetetlen, ha tényleg szerelmes vagy és olyan a személy akiért megéri küzdeni. Szerencsére hamarosan összeköltözünk, az egész nyarat is együtt fogjuk tölteni.:)
2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Köztünk 60 kilóméter van és átlagosan hetente 3x találkozunk. Szerintem az a 60 km egyáltalán nem sok.:)
2016. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi hasznos valaszokat, johet meg :).

Nem akarok banto lenni, de a szememben nem kapcsolat az ahol mar fel eve nem lattuk egymast. Eh inkabb szenvedes amit nem birnek.. de aki hasonlo helyzetben van kitartas, es tovabbi sok boldogsagot.:)

2016. jún. 20. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem és a barátnőmet közel 150 km választ el egymástól, az elején nagyon megijedtem tőle, mert ugye már akkor tudtuk, hogy csak hetente egyszer (általában hétvégén), vagy rosszabb esetben csak kéthetente fogunk tudni találkozni.

Sokszor tényleg nagyon nehéz, néha már-már őrjítő helyzet, pedig ha azt vesszük a heti egy alkalom még tűrhető.. DE megéri! :-)

Volt olyan barátnőm is, nem is egy, aki itt lakott tőlem 20-30 km-re, de ha egyszer nem működött..

A mostani barátnőmet pedig imádom, a pozitív oldala, hogy soha nem lehet tudni, lehet, hogy 60, vagy 100 km-re lakik tőled életed szerelme. ;-)

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha később is nagyon jól meglesztek, akkor ott van az összeköltözés is, közös albérlet. Mi most azt tervezgetjük.

2016. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

En is ugy gondolom, mint a 4-es. Foleg az elejen nehez, de a kezdeti es tovabbi nehezsegeket is karpotolni fogja az együtt toltott ido.


Azert valljuk be ilyen 200-300 km, vagy akar meg nagyobb tavolsag egy kapcsolatban valoban iszonyu nehez lehet. Bele sem tudok gondolni, mi lenne velem, ha havonta mindig csak egyszer ketszer lathatnam a baratnomet.....

Nekem az 50-150 km meg beleferne, foleg videki leszikuskent. A volt baratnom is kb. 150 km-re lakott tolem, a heti egy talalkozot megtudtuk oldani, persze elofordult az is, hogy nem. Altalaban mar pentek este, vagy szombat reggel talalkoztunk es vasarnap estig voltunk egyutt. Nem emiatt szakitottunk, akkor valtunk szet, amikor mar egyutt eltunk.

2016. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!