Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikuskat. Tavolsag egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikuskat. Tavolsag egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nalatok mekkora gond a tavolsag az ismerkedesben? Tobbszor elofordult mar, hogy mdgismertem egy fantasztikus lanyt, az egyetlen gond az volt hogy 60 akar 100 kmre lakott tolem. Ami akar 2-3 ora egy ut.. ez alkalmi szinten elvesz akar 5-6 orat + az utazasi koltsegek. Es akkor arrol nem is beszeltunk, hogy nincs "keznel" a baratno ha szukseg lenne ra. Heti egy talalkozo egy kapcsolatban keves...


Nekem megis csak szinte ilyenre volt lehetosegem, de felek ilyrn kapcsolatba kezdeni a fenti problemak miatt.


Ha voltatok hasonlo helyzetben hogy oldottatok meg? Mik a pozitivumai, jo oldala? Vagy eopen miert ne kezdjek ilyen kapcsolatba?


Bocsi az erthetezlen fogalmazasert, elore is koszonom a valaszaitokat:)


2016. jún. 20. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen lány sem volt eddig aki közel lakott volna és még kedvelem is.. kicsit kezdek már beleőrülni.

de ez van..:)))

2016. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jöhetnek majd az oltások:

Köztem és a barátnőm között pontosan 1230 km van. 3 éve vagyunk együtt, közel egy éve távkapcsolatban. Próbálunk mindketten utazni, minél többet találkozni. Átlagosan havonta látjuk egymást 2-3 napra. Nem sok, de tökéletesen megéri, mert tudjuk, hogy egy nap nem lesz gond a távolság és a saját lakásunkban lakhatunk együtt :)

27/L/L

2016. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel 1 évig éltünk távkapcsolatban, kezdetben a 100 km távolság és a szüleim előtti titkolózás nehezítette meg a találkozást, később Pestre kerültem, a távolság nagyobb lett, viszont többet lehettünk kettesben. Szerencsére ő megengedhette magának, hogy hetente vagy kéthetente felutazzon hozzám, és néha én is mentem hozzá. Nehéz volt, mert sokszor előfordult, hogy szükségünk lett volna egymásra, de nem tudtunk találkozni, sok vitánk is volt emiatt. Aztán sikerült megoldani az összeköltözést, de őszintén szólva nem tudom, hogy együtt lennénk-e ma, ha nem sikerült volna megoldani. De örülök, hogy nem adtuk fel még az elején, mert ő számomra a tökéletes lány. :)
2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!