Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy nevezik ezt? Melegség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nevezik ezt? Melegség vagy külön kategória?

Figyelt kérdés

Szóval egyre inkább úgy érzem h transz-szexuális vagyok. De nem úgy értem h én vagyok transz, hnem h a transzvesztita fiúk/lányok vonzanak... inkább fiúk.. lányok kevésbé, de előfordul... szal nemtom h lehet ezt megfogalmazni. Sokak beteges dolognak tartják ezt a bizonyos transzvesztitaságot, de nekem vmiért tök természetes... mondjuk az már visszataszít ha egy travi nagyon q*rvás

20/l



2016. jún. 24. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%

Beteges a gondolkodásod ? Igen

Jobb lenne a világnak az ilyenek nélkül ? igen

Elfogadja és támogatja a táradalom az ilyenenket ? igen


Szóval csak hajrá

2016. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az utolsót leszámítva 1et értek... DE nem ez volt a kérdés!!!!
2016. jún. 24. 21:51
 3/19 PresidentEvil ***** válasza:
73%

Kérdező: ha lány vagy és mind a fiúk, mind a lányok bejönnek, akkor nagy valószínűséggel egyszerűen biszex vagy. Az, hogy a travikra buksz, szerintem nem oszt, nem szoroz, maximum érdekes. Esetleg azon lenne érdemes elgondolkodni, hogy egy nőnek öltözött fiúban mi érdekel jobban, a nő vagy a férfi?


#1: érdekes, nekem is pont ezek a dolgok ugrottak be. Mármint hogy beteg a gondolkodásod és jobb lenne a világ az ilyenek nélkül.

2016. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem panszexualitasnak nevezik ezt?

De egyet értek az elso valaszoloval

2016. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy erre külön lenne definíció. Főleg nem magyar nyelven.. szerintem itt elég gyerekcipőben járnak a dolgok e-téren. az már egyéni belátás kérdése, hogy ez beteges-e vagy sem, a heterók nagy százaléka szerintem betegesen titulálna ezért, a transz neműek pedig örülnének, hogy van aki elfogadja őket.. legalábbis gondolom én.
2016. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a panszexualitáshoz valami hasonló lehet, de őszintén ilyenről még nem hallottam.

A panszexuális ember bárkibe beleszeret, nem érdekli az adott ember neme.

Téged csak és kizárólag a transzvesztiták érdekelnek? Vagy más is tetszik, csak ők jobban?

2016. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát nem kizárólag travik de döntő többségben.. lehet ez inkább ilyen fétis, vagy nemtom... am rosszul fogalmaztam, úgy értettem h csak nélkülem lenne jobb a tarsádalomnak. Azt fejtsétek már ki, hogy mégis mit árt nektek a többi ilyen ember (már ha vannak 1általán)
2016. jún. 24. 23:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

számomra nem ártasz, és a hozzád hasonlóan gondolkodók sem (már ha többen vagytok)

sőt, inkább örülök, hogy ezek szerint van aki képes lenne elfogadni olyannak amilyen vagyok.

2016. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Mert szerintem a transzvesztiták nem fogadjak el magukat annak, aminek születtek. Szerintem ez önmegtagadás, ami nem normalis. Nem fogadjak el, hogy olyan neműnek születtek, amilyenek. Legalábbis en igy gondolom, de sokan nem értenek ezzel egyet, tudom
2016. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
'Aki nem fogadja el önmagát az dögöljön meg'... tipikus..
2016. jún. 24. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!