Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy focista lány leszbikus?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez lehet egy hülye kérdés, sőt az. Tehát mennyire gyakori az, hogy egy focista lány leszbikus? Tudom, hogy attól független, hogy a foci egy fiúsabb sport és nem feltétlen leszbikus egy lány, ha focizik, de érdekel, hogy Nektek mi az észrevételetek, van-e esetleg olyan ismerősötök, aki focista és leszbikus.


Előre köszi a válaszokat!



2016. jún. 27. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen, én ismerek több ilyen lányt. Ez nem trend, de már nem egyszer tudtam ilyesmiről. Itt is beszélgettem múltkor egy focista lánnyal, aki minimum biszex.
2016. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Unakahúgom egyesületben focizik, ő is és pár focistársa is leszbikus, így azért gyakoribb az átlagnál. :)

De ez probléma?

2016. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# Nem egyáltalán nem probléma, ne érts félre, csak érdekelt, hogy ez mennyire gyakori:)
2016. jún. 27. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Én is egyesületnél focizok de ez inkább már felsőbb szinten szokott előfordulni U17, U19 persze alattul is szoktak lenni (pl. U15-ben) de itt nagyon ritka.

Én bi vagyok.

2016. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Azok mind azok. Nem véletlenül akarják a férfiakat utánozni.
2016. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahól én lakok kb. a focis lányok 78-80% a az :D Ez a 80% még megoszlik Bixeszuálisokra is ,illetve csökken évek alatt az arány, mert 1-2 csak divatból az.
2016. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eddig nem gondoltam volna. De így köszönöm a tippet, hogy hol érdemes még szétnézni :D 21/Bi/L
2016. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Játszom csapatban, de köztünk csak egy lány van, aki biszex, neki volt párkapcsolata már férfival, és most nővel van. De a többiek mind heterok.

Én mondjuk csak kipróbálnám lánnyal, de nem vallom magam ettől leszbikusnak.

2016. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is focizom, de én és a csapattársaim sem vagyunk leszbikusak, a legtöbbünknek már van pasija.
2016. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában a női sportolókból elég sok kerül ki, és inkább a sportolókból. Mindeg, hogy mit csinál. Focizik, teniszezik, biciklizik stb. Nézz utána, sokat lehet erről olvasni. Ezekben a nőkben több a férfi hormon, és azért "lesznek" leszbikusok, mert a női testet helyezik előtérbe.


Véletlenül én is focista voltam ;)

2016. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!