Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Nem nagyon mertem belekezdeni ilyesmibe ,mert nem vagyok benne biztos hogy működhet.Nem tudom hogy lehet kibírni ,hogy csak ritkán látod a párodat,vagy ,hogy ha interneten ismerkedtek meg ugyan olyan szimpatikusok lesztek e egymásnak élőben is az első találkozásánál.

Én úgy képzelem el ,hogy egy idő után az üzenetek rövidebbek lesznek ,végül már nem is írtok egymásnak.

Ilyesmi okok miatt próbálok inkább élőben ismerkedni. De persze ez az én véleményen ,kiváncsi vagyok másokéra is!


2016. júl. 3. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ a két fél mennyire ragaszkodik egymáshoz.

Az én távkapcsolatom fél éves volt, mert a barátnőm nem ragaszkodott annyira hozzám, mint én hozzá.

De másoknál ez sokkal tovább is tarthat.

2016. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

majdnem 2 éves kapcsolatom volt, ami távkapcsolat volt...

szerintem kibírható, persze igényfüggő, van akinek nem felel meg...meg függ nagyban, hogy milyen lehetőségek vannak...tehát havi 1x vagy heti 1x akár többször találkozni..


23F

2016. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mûkõdhet!:) Ha sokat beszélgettek,telefonàltok meg ilyesmik.

Ha kêpeken tetszik és neki is te akkor elõben semmi gond nem lesz. Ha szeretitek egymàst akkor nem fogjàtok megunni egymàst fõleg akkor ha van közös témàtok egymàssal. És szerintem csak ki tartàs kell hozzá,és amikor siker lesz az felbecsülhetetlen érzés!:)

2016. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen hibát követtem el. Soha a büdös életbe nem szabad olyannak, aki szörnyen ragaszkodó beleszeretni valakibe, akivel nagyon keveset találkozhat... elmondhatatlanul rossz, szenvedés az egész.... :(
2016. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem,örülök hogy azert van pár pozitív példa is:)

És az internetes ismerkedést illetően van olyan akinek a neten jobban bejött a masik fél mint élőben ?

2016. júl. 3. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Több mint 1 éves távkapcsolat után költöztünk össze a barátnőmmel, kb hetente vagy kéthetente tudtunk találkozni. A találkozó előtt nem sokat tudtam meg róla, csak egy volt a lányok közül, akikkel akkoriban beszélgettem, aztán az első találkozó után rájöttem, hogy vele működhet a dolog. Igazából a közös programok alatt szerettem bele, és az összeköltözés megerősítette az érzelmeinket. Persze nehéz volt sokat külön lenni egymástól, elég sok vitánk volt, még az összeköltözés utáni időszakban is. Így belegondolva, ha hetekig, hónapokig nem tudtunk volna találkozni, akkor már nem biztos hogy belementem volna az elején.

20L

2016. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyunk távkapcsolatban a barátnőmmel és őrülten szerelmesek vagyunk. Eddig 1 hónap volt a leghosszabb időszak, amit nem tudtunk találkozni, de egyáltalán nem volt ebből probléma. Egyébként jórészt 2-3 hetente találkozunk, néha 10 naponta is, változó, elfoglaltságtól függ. Ami biztos, az az, hogy egyformán kell, hogy hozzáálljatok. Megbízni a másikban, stb. Ezen kívül pénzkérdés is, a távkapcsolat mindenképp pénzigényes. Mi mindennap beszélünk, több órát is, teljesen intim, erős és stabil kapcsolatunk van. Sok a közös élményünk. Nemsokára majd oda is költözök hozzá. :)
2016. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!