Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam neki? (Leszbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam neki? (Leszbi kategoria)

Figyelt kérdés
Bar nem vagyunk leszbik. Azota a lanynak csaladja van,gyerek,ferj es nekem is,de egyre tobbet fantazialok rola,amikoris egyszer izgattuk egymas csiklojat es ossze dorzsoltuk a puncinkat... Szoval sokat gondolok ra,hogy jo lenne ujra! De,hogy kozoljem igy vele? Mar neki is csaladja van...
2016. júl. 15. 22:33
 1/4 anonim válasza:

Valószínűleg leginkább sehogy, de először szerintem csak simán fel kellene venned vele a kapcsolatot és eljárni 1-2 helyre. Aztán egy este lemennétek valahova iszogatni egy kicsit és megjegyeznéd, hogy "Emlékszel mikor régen....". Aztán mindent ráfoghatsz a piára utólag, ha rosszul sülne el az a ominózus este. :D

Ha esetleg jutottatok valamire majd informálj és legalább hasznosnak érzem magam. :D

2016. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is előbb beszélgess vele, csinálnatok közös programokat, mélyítsétek el a barátságotokat, aztán majd kiderül, mire juttok, mire kapható a nő.
2016. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj en nem szeretnek tulzottan baratkozni vele,meg eljarni sincs idom talalkozgatni vele... Igazabol csak egy kis leszbizesre vagynek 😁 Es mivel anno kaphato volt ra,igy ra gondoltam! De ha lenne mas is akit tudnek,hogy ilyen nem "ragaszkodnek" hozza
2016. júl. 16. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ezzel mindenki életét felforgatnád. Sajnos vannak ilyen dolgok az életben, de hidd el, az idő mindent begyógyít. Nincs értelme felkavarni egy ember életét. Vannak szép közös emlékeitek. Ennek sajnos így kell lennie. Ne búsulj. ;)


32 éves leszbikus nő voltam

2016. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!